Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj na mirko nieprzyjemność dyskutowania z @bygsyti i niestety osobiście przekonałem się jak bardzo Żydzi chronią się za swoim pochodzeniem i nadużywają niczym immunitetu. Przez cały wątek jechał po Polakach, z jakimiś osobistymi urojeniami i z kłamstwami włącznie. Na krytykę i uwagi zareagował od razu hurr durr Żydów dyskryminują. Teraz biedny łże jak to rzekomo jest dyskryminowany. I weź takich traktuj poważnie i szanuj czego się domagają a priori, bo inaczej będzie robił manipulacje.

Oszust intelektualny zachowujący się niczym urażona panienka, której nie można skrytykować bo rzekoma dyskryminacja. Widzę, że Żydzi uroili sobie pozycję ponad krytyką, niesymetryczne dyskusje i swoje pochodzenie traktują niczym magiczny amulet chroniący od krytyki.

Proszę nie używać słowa "Żyd" ani "żydowski", bo żydowscy manipulatorzy będą z tego urabiać dyskryminację i antysemityzm. Jak dobrze wiemy "Karp po żydowsku" jest potrawą dyskryminującą.

#przemyslenia #psychologia #zydzi #uprzywilejowanie #4konserwy #propaganda #manipulacje #manipulujo #nowomowa #politycznapoprawnosc
MiKeyCo - Miałem wczoraj na mirko nieprzyjemność dyskutowania z @bygsyti i niestety o...

źródło: comment_jOC8RFQc8rPwLZbNubysqjCoDXVQvzMD.jpg

Pobierz
  • 20
@MiKeyCo: pozwoliłem sobie tylko pobieżnie rzucić okiem na wpisy więc nie będę rzucał twardymi i radykalnymi ocenami ale chyba faktycznie nie trolluje albo przynajmniej zaciera tę granicę.

Pretensje żywiłbym raczej do tego co może komuś (urodzonemu tu czy gdziekolwiek indziej na świecie) zaoferować Polska i polskość. A może po prostu niewiele. Prawdziwy Polak się zacietrzewia i zaczyna sypać nazwiskami które mało kto poza samymi Polakami zna.


taki korwinizm, uogólnienienia, akap i
Polakom życzę porażek w każdym sporcie, bo to jest haj przez który zapominają o sprawach naprawdę ważnych.


@szare2: Celny cytat. Przestałem śledzić dyskusję, żeby raka nie dostać. Gdyby Goj napisał coś takiego o Żydach to Żydzi by dostali intelektualnej biegunki, że antysemityzm. Jak widać przynajmniej część z nich uważa, że są ponad normami społecznymi.

jest gdzieś możliwość weryfikacji że taki człowiek jest modem?


@szare2: Raczej nie. Ja wnioskuję po faktach
@MiKeyCo: ale jeśli to jest jego wątek to może to robić nie będąc modem. chyba że kasował i nie było śladu po komentarzu (a nie [usunięte przez autora wpisu]). tak czy inaczej szkoda zdrowa na kogoś kto uważa, że piłka nożna odciąga od spraw ważnych.

@szare2: Jak widać komentarze mają tekst "[Komentarz usunięty]" (nie przez autora kometarza), dotyczy to kilku komentarzy moich i @m00n. Może na szczęście nie jest modem, bo byłby przypau. Nie znam funkcjonalności usuwania czyichś komentarzy, bo (chyba) nigdy z niej nie korzystałem. Staram się wypok i mirko traktować z dystansem.
@MiKeyCo: Ale Ty wiesz, ze op może kasować komentarze we własnym wpisie? :P
Do tego jeśli usuwa mod, tu jest 'komentarz usunięty przez moderatora', a nie takie zwykle 'komentarz usubiety'.
@MiKeyCo: W zasadzie po dysksusji w tamtym wątku dostałem strasznego raka i stwierdziłem, że tych urojonych wykopowych żydów będę traktował z dystansem.

Po tamtym wątku zgłosiłem go do Administracji jako antypolaka, szerzenie nienawiści do narodu polskiego i propagowania kłamstw. Proponuje zrobić to samo.
@farmerjanek: Na razie tego nie zrobię... choć tak on zrobił bym nie mógł pisać w jego wątkach i tym samym bym nie mógł demaskować jego hipokryzji, manipulacji czy zwykłych chwytów propagandowych. Ach, ta słynna chęć dyskusji... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On u mnie może pisać, ale jak widać nie stanął do dyskusji, bo wie, że nie ma argumentów albo po prostu chce pielęgnować mit o powszechnym antysemityźmie.