Wpis z mikrobloga

Mirki, przygotowuję się do kupna domu - w stanie surowym zamkniętym - i w związku z tym chciałem trochę przycebulić i zrobić wykończenie samemu, i w związku z tym pytanie - macie jakieś materiały odnośnie dobrych nawyków, jak wykańczać, sposoby, metody, dobór materiałów etc - no ogólnie wszystko co potrzebne do takich robót ?

#budujzwykopem #kiciochpyta #pytanie
  • 11
Jak nie robiłeś tego nigdy to tynków nie położysz dobrze. Za wylewki samopoziomujące zapłacisz pewnie podobnie co ludziom którzy zrobiliby z mikrokreta w 6 godzin cały dom. Nie słuchaj Swedzace_Kukle.
Można by długo pisać, ale w obecnych czasach naprawdę to nie ma sensu, pod względem czasowym, zdrowotnym i pewnie finansowym też. Lepiej zająć się pracą zawodową, więcej zarobić i dać ludziom do zrobienia.
Jak bardzo chcesz się wykazać w swoim domu ;-)
@Qrka Jestem teraz na etapie wykończeń i też postanowiłem przycebulic. Faktycznie jak robisz sam to prace się ciągną. Jednak samemu zrobisz dokładniej i Staranniej. Polecam kanał Maria b udowlanca - dużo mi pomógł. Tynki i wylewki zleć firmie.
@luxpl: Dzięki za tą opinię - właśnie fuszerki trochę się boję, i wysokich cen za tą fuszerkę .. a co do przytłaczających opinii odnośnie tynków i wylewek to chyba rzeczywiście tak trzeba będzie zrobić tj. zlecić na zewnątrz

PS. Dziękuje wszystkim za opinię !
@luxpl: a skończyłeś ten etap czy dopiero zaczynasz? Trochę to jest mało powiedziane, ciągną się i to bardzo. Założe się że masę popołudnia przesiedziales na budowie. Szkoda zycia. Lepiej szybko zrobić i pomieszkać trochę.