Wpis z mikrobloga

@megawatt: wiesz, kazdy ma swoje doswiadczenie zyciowe.
Jak poszedl do pracy (pod szkolami byly lapanki na absolwentow), dostal mieszkanie zakladowe po roku pracy + doplaty do kolonii dla dzieci etc to z ich punktu widzenia za PRL bylo lepiej. Mam w rodzinie bylego zolnierza zawodowego oraz policjanta z duzym stazem. Zolnierz jak slyszy o cyrkach w wojsku + szarze kapelanow to go szlag trafia, z opowiesci policjanta moznaby spisac mnostwo
  • Odpowiedz
gdy rodzice i dziadkowie wiedza lepiej co jest dla Ciebie dobre również w kontekscie gospodarki


@troglo: jestem pewny, że wielu z nich dało się omamić obietnicom Nigela Farage, który obiecał, że 350 milionów GBP co tydzień wpadnie do służby zdrowia. Starsi polegają na pomocy medycznej, stąd moje zdanie. A tu doopa, gość się właśnie wycofał ze swoich obietnic :)

http://www.wykop.pl/link/3237963/nigel-farage-po-referendum/
  • Odpowiedz
#!$%@? - młodzi więcej wiedzą na temat historii niż starzy.


@troodon: nie zgodzę się. Ale jest to dyskusja relatywna, więc bez znaczenia.

Znajdź mi nieracjonalny wynik, ja niestety nie potrafię znaleźć jakichś sondaży, poza ostatnimi parlamentarnymi, gdzie był podział na wiek, ale pamiętam, że na przykład zwolenników elektrowni atomowej, czy wejścia do UE było najwięcej wśród młodych a najmniej wśród
  • Odpowiedz