Wpis z mikrobloga

@troodon: wiekszość niepracujących kobiet zazwyczaj rezygnuje z pracy czasowo na rzecz....pracy w domu (co wiąże sie głownei z macierzyństwem). No chyba, że tego się nie zaliczasz do pracy. Liczba kobiet, które nigdy przenigdy nei pracowała jest naprawdę mikroskopijna.
  • Odpowiedz
@troodon: No i tu jest Twoj blad. Bo doswiadczony inteligentny czlowiek > mlody inteligentny czlowiek. Jezu jeszcze tak niedawno bylem Toba, tak samo gownoburzylem, ze co z tego ze mam malo lat, wiem wiecej od Was i faktycznie wiedzialem, bo naczytalem sie pierdyliarda artow, nawet wyciagnalem calkiem sensowne wnioski. Tylko co z tego, jak z tych przekonan zostalo mi moze 50% dzisiaj? A przeciez dalej uwazam sie za tak samo
  • Odpowiedz
@W1992: I nie dziwi Cię, że mimo tego nie chcą żyć w teoretycznym dobrobycie? Wolność jest wartością nadrzędną. Też wolę być głodna, ale wolna niż najedzonym niewolnikiem.
  • Odpowiedz
Przeciętny 70-letek ma wiedzę na poziomie 20-latka. Natomiast inteligencję na poziomie 10-latka.


@troodon: A teraz wez to porownaj nawet z wykresem ktory pokazales. Nie manipuluj statystykami z dupy.
Koncze dyskusje, bo tu sie uaktywnia moje zyciowe doswiadczenie, ze i tak nic nie wskuram, sam musisz do tego dojsc, a ja tylko trace czas.
Idz nad wode czy cos, jeszcze bedziesz mial czas, zeby sie polityka zajmowac.
  • Odpowiedz
u nas młodzi głosują na prawicę i zdrowy rozsądek, a w Wielkiej Brytanii młodzi dali się zrobić w luja unii


@Stachan: w Wielkiej Brytanii młodzi głosują na integrację europejską i zdrowy rozsądek, a u nas młodzi dali się zrobić w luja prawicowym manipulatorom*

* - którzy nie tylko manipulują, ale i sami nie wiedzą czego chcą:
1. http://www.wykop.pl/link/3237963/nigel-farage-po-referendum/
2. http://www.politico.eu/article/post-brexit-ukip-wants-tariff-free-access-to-eu-single-market/
  • Odpowiedz
@Stachan: No właśnie. Więc po co takie bzdury pisać?

Historia osądzi. Niestety konsekwencje niektórych decyzji odczują wszyscy, nawet jeśli się z nimi nie zgadzali.
  • Odpowiedz
@W1992: Najwyraźniej nie ma, skoro tylu ludzi głosuje przeciw UE. Bo to referendum jest tak naprawdę nie za wyjściem z sojuszu, ale przeciw polityce sojuszu, jeśli czujesz różnicę. UE zamiast rozwijać gospodarczo swoich członków w porównaniu do Chin czy USA, produkuje coraz więcej ścisłych regulacji, a to długość bananów, a to średnica jabłek, a to ile razy dziecko musi podskakiwać na jednej nodze podczas testu, ale nie bardzo daje radę
  • Odpowiedz
Jak doświadczenie stania w kolejce po mięso wpływa na decyzje dotyczące losów współczesnego państwa?


@troodon: Na przykład tak, że nie ma ochoty się ponownie wrócić do socjalizmu i głosuje się na partie, które udają antysocjalistyczne. Zauważ, że starsi na jednym tchu wrzeszczą "Precz z komuną" i zaraz potem "jestem za PiS".

Ja się nastałam w kolejkach całe dzieciństwo i dlatego nie bardzo mi idzie głosowanie na partie, które dążą do
  • Odpowiedz
to referendum jest tak naprawdę nie za wyjściem z sojuszu, ale przeciw polityce sojuszu


@lavinka: Pytanie było jasno określone - za wyjściem z sojuszu. Jeśli istnieje grupa, która traktowała je jako "przeciw polityce sojuszu" to są to po prostu idioci którzy wypaczyli wyniki odpowiedzi na proste pytanie.
  • Odpowiedz