Wpis z mikrobloga

Czy był ktoś na Hawajach i mógłby mi nakreslic jak taka podróż wygoda cenowo? Nie zależy mi na bardzo wysokim standardzie akomodacyjnym bo nie mam zamiaru siedzieć w budynku. Chodzi mi właśnie o orientacyjne ceny zakwaterowania, alkoholu oraz innych atrakcji. Jeśli chodzi o lot to wiadomo że różnice są spore :)

#hawaje #podroze #wykopowytripadvisor #usa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalovx: byłem na Big Island (w 2013) i na Kaua'i (2015). Tanio nie jest. Jeżeli chodzi o lot, to akurat my lecieliśmy Lufą (do Monachium i San Francisco), a potem United do Kony (Big Island), a drugim razem do Lihue (Kaua'i). W sumie wyszło 6600 zł na Big Island, a 5500 na Kaua'i.
Pewnie można znaleźć taniej (z Wawy do SFO lata KLM, można też United z SFO/MUC). Ale nie
  • Odpowiedz
  • 0
@aikonek: @Usurper: na razie nie wiem w ogóle gdzie konkretnie chciałbym się udać, póki co sonduję ogólne ceny. Generalnie zakładam że na tydzień też się nie za bardzo opłaca lecieć biorąc pod uwagę ceny lotów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Usurper: póki co udało mi się tylko liznąć Azji (Tajlandia) ale chciałbym w tym roku obrać inny kierunek, niestety Hawaje to trochę droga opcja dla mnie jak na razie. Mógłbyś nakreslic ceny na USVI?
  • Odpowiedz
@michalovx: na Twoim miejscu pocisnąłbym do Kalifornii, zrobił standardową wycieczkę: lądujesz w San Francisco (tam jeden dzień i wypad, bo nie ma sensu), potem Yosemite, sekwoje, Death Valley, Las Vegas, Grand Canyon, i wracasz np. przez Los Angeles (tam też nie ma za bardzo co oglądać, ale wypada zahaczyć).
  • Odpowiedz