Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w plusie, rządzonym przez #januszebiznesu Solorza dowiedziałem się, że nie mogę zmienić pakietu w Plush na Kartę na te z nowej puli gdyż oferta ta skierowana jest tylko dla nowych i przenoszących nr klientów.
Aha, czyli jestem wierny plusowi od wielu lat, ofertę PLUSHA mam także od prawie samego początku ale zmienić pakiet na taki w którym mam więcej za mniej nie mogę.
Dla jasności: w tym momencie mam pakiet 2gb/0zł za smsy/ 9gr za min - koszt 25zł/mc. Chciałem przejść na pakiet 10gb/0zł za smsy i rozmowy za 29zł.
Od miłej Pani dowiedziałem się że nie ma takiej opcji. Jedyne co mogę zrobić by nie stracić dotychczasowego nr telefonu ( a bardzo mi na tym zależy) to zarejestrować nr, przenieść się np. do t-mobile, a potem z powrotem do PLUSHA. I wiecie co #plus - z pewnością tak zrobię, tylko zanim wrócę ( jeśli wrócę) do plusha to sprawdzę sobie parę miesięcy ofertę innego operatora. A może mi się spodoba i już nie wrócę?

#gorzkiezale #oswiadczenie #jestemzly #oszukujo #ajamamtowdupie
  • 7
@MichaelT128 Działało to u ciebie? w salonie wyraźnie dali mi znać że nie ma takiej możliwości a z tego co wiem zmiana taryfy na tą z nowej puli jest nie możlwa bo w smsie zwrotnym dostajesz komunikat że usługa jest niedostępna dla twojej taryfy. 20 mam nowy pakiet, spróbuje za miesiąc