Wpis z mikrobloga

- Dzień dobry Lexus serwis z tej strony ma pan chwile?
- Tak słucham
- Chciałam zapytać czy pańska jutrzejsza wizyta w naszym serwisie jest nadal aktualna
- Tak oczywiście, będę w Coventry pomiędzy 15:00 a 15:30 tak jak się umawialiśmy
- Świetnie, czy życzy pan sobie jakąś gazetę?
- Eee... Słucham? O_o
- Czy chciałby pan abyśmy zakupili dla pana jakąś gazetę?
- Nie, dziękuje :)

Serwis Lexusa mnie rozwala za każdym razem :D

#lexus #uk #samochody #obslugaklienta #serwis
  • 85
można, można, jedni traktują klienta poważnie a inni ... różnie bywa, ja szukam samochodu i umówiłem się w kilku salonach, w Mercedesie przy Jerozolimskich sprzedawca nie zjawił się w salonie pomimo, żę sam ustalił godzinę spotkania (podobno miał jazdę testową z innym klientem), a w Fordzie koleś dzwonił do mnie klika razy, zostało potwiedzenie czy spotkanie o 10 czy 11 następnego dnia, zadzwonił po dwóch tygodniach jak gdyby nigdy nic,

więć to
@gmitek: Nie chodzi mi o narzekanie na automat, bo może faktycznie są fajne. jednak ich manualne skrzynie były genialne a zmiana biegów to sama przyjemność. Niestety ojciec ma pecha jeśli chodzi o automaty i usterki z nimi związane a w naszych okolicach ciężko o fachowca od takich skrzyń. Za to Lexus to naprawdę pancerne auto, jeszcze nie było auta które by tak dzielnie znosiło tyle pokonanych kilometrów.
@elcede: Też zależy jaka jest usterka automatu. Podobno A650E Aisina sa mega trwałe - ktoś w USA na próbę jeździł na oleju silnikowym przez pół roku autem bez jakichś problemów i nie zauważył żeby biegi zrzucała inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do pancerności - mam nadzieję ze tak będzie bo planuję nim pojeździć do 3 lat i wtedy na
@gmitek: Wiesz różnica jest taka, że jednak do automatu w PL a zwłaszcza wschodniej części to jednak osób znających się jest mało. Ostatni automat jaki miał to była Toyota Camry (jeszcze stara kaczka) i jak mu raz padła na środku ruchliwego skrzyżowania to bieda bo się zablokowała i zepchnąć tego nie było jak. Wiadomo, że można trafić egzemplarz, który będzie bez awaryjny, ale to nie ze szczęściem mojego ojca. Ja za
@Pietal: > 2.5 litrowa benzyna, która spala horrendalne
Wcale tak dużo nie pali - średnio u mnie jakieś 9-10l/100km, chyba że przejeżdżasz małe odległości mając zimny silnik, to wtedy średnie spalanie rośnie o jakieś 2 litry.

A wracając do wątku, niestety nie dzwonią w takich sprawach w serwisie w Polsce :<
@Pietal: Lexus to klasa sama w sobie, no i wystarczy sobie przypomniec genialna akcje serwisowa z poczatkow dzialania firmy i wprowadzenia modelu LS430, bardzo fajna historia :)