Wpis z mikrobloga

- Dzień dobry Lexus serwis z tej strony ma pan chwile?
- Tak słucham
- Chciałam zapytać czy pańska jutrzejsza wizyta w naszym serwisie jest nadal aktualna
- Tak oczywiście, będę w Coventry pomiędzy 15:00 a 15:30 tak jak się umawialiśmy
- Świetnie, czy życzy pan sobie jakąś gazetę?
- Eee... Słucham? O_o
- Czy chciałby pan abyśmy zakupili dla pana jakąś gazetę?
- Nie, dziękuje :)

Serwis Lexusa mnie rozwala za każdym razem :D

#lexus #uk #samochody #obslugaklienta #serwis
  • 85
  • Odpowiedz
@mackiy: IS 220D

@fixie: Pewnie tak ale robią dobrą kawę, mają wygodne kanapy i szybkie WiFi więc nie ma co marudzić. Brakuje tylko kapciuszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DirtyS: Mam 17 mil do biura w jedna strone, a inne opcje to 2.5 litrowa benzyna, która spala horrendalne ilości albo is300h ale z takim wyposażeniem bez którego nie wyobrażam sobie kupić Lexusa (Mark Levinson Premium Sound System) używki latają po £25000.
  • Odpowiedz
@Ochlejbaum: Mój pierwszy samochód, kupa wspomnień. Poza tym co się będziemy oszukiwać, większość z nas panowie pamięta swój pierwszy samochód lepiej niż swój pierwszy seks ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BrodatyBronek Brzmi to absurdalnie ale muszę zapytać, chociaż brzmi jak mega zarzutka, poważnie?
  • Odpowiedz
@Pietal: @zortabla_rt: dobra, ale pomijając gazetę jaka jest różnica pomiędzy standardem w Polsce (nawet dla Toyoty) a Lexusem w UK?
Do mnie co miesiąc dzwonią z pytaniem jak się jeździ i czy wszystko jest ok z autem, z potwierdzeniem wizyty serwisowej i takich tam. Przed zakupem nowego auta w styczniu długo korzystałem z nieautoryzowanego serwisu door-to-door w Warszawie. Oni byli w stanie ogarnąć absolutnie wszystko tylko sporo płaciło
  • Odpowiedz
@zenon1002: Chciałbym ci powiedzieć ale nie znam standardu Toyoty/Lexusa w Polsce żeby mieć porównanie. Mój wpis nie polega na bzdurnym: "Hurr durr paczcie polaczki kuhhwa jak traktują pana w JUKEJU" tylko wrzucam bo mnie to mega zaskoczyło i chciałem się tym podzielić. To też nie jest Lexus warty fortunę bo na takiego mnie nie stać ale mimo to nadal jestem traktowany przez Lexusa jakbym miał najnowszy RC F.

@Ochlejbaum
  • Odpowiedz