Wpis z mikrobloga

- Dzień dobry Lexus serwis z tej strony ma pan chwile?
- Tak słucham
- Chciałam zapytać czy pańska jutrzejsza wizyta w naszym serwisie jest nadal aktualna
- Tak oczywiście, będę w Coventry pomiędzy 15:00 a 15:30 tak jak się umawialiśmy
- Świetnie, czy życzy pan sobie jakąś gazetę?
- Eee... Słucham? O_o
- Czy chciałby pan abyśmy zakupili dla pana jakąś gazetę?
- Nie, dziękuje :)

Serwis Lexusa mnie rozwala za każdym razem :D

#lexus #uk #samochody #obslugaklienta #serwis
  • 85
@instinCtoriginal: Nie bezposrednio w Jaguarze ale jestem w stalym kontakcie ze wszystkimi zwiazanymi z produkcja, do nich raportuje i z nimi rozwiązuje ewentualne problemy, długo by opowiadać. Pracuje dla firmy która buduje kokpity do XE, XF i F-Pace'a jako planer. Zamawiam części z różnych stron świata tak żeby nasza produkcja mogła płynnie działać, mój główny dostawca znajduje się w Serbii i dostarcza do nas gotowe, zbudowane okablowanie znajdujące sie w kolumnie
@Pietal: swoją drogą takie bezsensowne pytania niby grzecznościowe to marnowanie czasu klienta i w sumie też poniżające dla obsługi - co jak co ale kupowanie komuś gazet to nie jest kreatywna czynność. Tak samo prostackie jak telefon z banku na urodziny z zyczeniami (chyba bnp paribas tak robiło).
@gttg: Po pierwsze jak widzisz najpierw zapytali czy mam chwile i czy mi nie przeszkadzaja. Glownym celem telefonu bylo potwierdzenie czy przyjade. Nie widze nic ponizajacego w pytaniu o to czy chce jakas gazete, chyba troszke przesadzasz.
@zackson: To ten sam, który jako pierwszy wprowadził ekran nawigacji, który pokazuje 2 obrazy jednocześnie i dzięki różnym kątom widzenia, kierowca ma czysty widok na nawigację/menu/cokolwiek a pasażer może w tym czasie oglądać Grę o Tron.
@paczyczyniepaczy: Znam coś takiego, znajoma z pracy tak miała, pierwszego dnia jednemu z mechaników dziecko zachorowało, następnego inny połamał sobie żebra, kolejnego podobno coś z ręką się stało, że na izbie przyjęć wylądował, a jak kolejnego jak dzwoniła rozłożyła grypa to zabrała samochód bo ich w końcu wszystkich powybija.
@gmitek: No niestety w is300 automat dość mocno zamula dość fajny silnik (mój is200 i is300 znajomego mniej więcej do 160 idą niemal równo), dodatkowo bez odłączania abs nie polatasz za bardzo bokiem bo trc i skrzynia będzie blokować. Ale... zawsze można wsadzić w58 i będzie is300 w manualu, a to już ładnie śmiga.