Wpis z mikrobloga

jprdl ale kisne z wykopowej prawicy jak zwykle glaby o wrazliwości pantofelka i mozgu chyba jeszcze mniejszym.

kampania promujaca bezpieczny seks, pozytywna akcja a co wykopki widza? ze biala kobieta jest na zdjeciu z czarnym mezczyzna. no skandal po prostu, biala kobieta uprawiajaca seks z murzynem... jprdl ta polska zasciankowosc i ksenofobia mnie dobija... i do tego ta glupota... nie da sie chyba zrobic kammpani prostszej w przekazie a wykopek i tak nie zrozumie, dopatrzy sie jakis dziwnych podtekstow. sam juz nie wiem czy to bardziej zazdrosc? (czarny pieknie zbudowany, duzy penis, zaraz bedzie bolcowal atrakcyjna szwedke), czy strach (bo inna rasa, wyznanie, orientacja? nie rozumiem tego, nigdy murzyna nie widzialem, a na wykopie mowili ze to zli ludzie wiec sie boje?), czy zwykla glupota?

jak dobrze ze juz z tego #!$%@? wyjechalem, sto lat za europa, wciaz blizej nam do rosji

#bekazprawakow #polakicebulaki #polska #rasizm #szwecja
  • 23
@MrExpendable: kiedyś to biały czlowiek kolonizował Afrykę. Teraz afryka kolonizuje Europę. Białym równie łatwo kierować jak czarnym. Wystarczy wmawiać ludziom, że bez edukacji będziesz kolejnym Lil Waynem z masą panienek, a gdy do tego gnasz to uświadamiasz sobie, że już dawno ktoś o tym napisał książkę i skończyło się to niekoniecznie osiągnięciem celu. Według mnie chodzi o możliwość sterowania ludźmi, bo głupim łatwiej sterować. Szwedzi ciepłe kluski przegrywają walkę o swoje
kiedyś to biały czlowiek kolonizował Afrykę. Teraz afryka kolonizuje Europę.


@Witchinster: xD
Ty sobie sprawdź co znaczy "kolonizacja".

Szwedzi ciepłe kluski przegrywają walkę o swoje kobiety


Ale że jaką walkę o jakie "swoje" kobiety?

nie zawahałaby się oddać swojej panny murzynowi


Typowa "argumentacja" takich rasistowskich prymitywów. Skąd wam przyszły do głowy takie brednie? Przyjadą źli murzyni i nam pozabierają kobiety. xD Środkowa część twojego komentarza to jeszcze większy bełkot przypominający monolog
@Witchinster: widać, ze mlody jeszcze jestes i jest nadzieja dla ciebie, dam ci jedna rade, wez sobie to do serca to beda z ciebie ludzie - nie wierz bezgranicznie we wszystko co podaja media, szczegolnie internet. to ze na wykopie pisza ze w szwecji sami murzyni, siedza tylko na socjalu i biora pieniadze to nie znaczy ze tak jest. najlepiej pojedz tam, pobadz pare dni, pogadaj ze szwedami zobaczysz ze swiat
@Pavvlikowsky: Ty lepiej zrób coś z tym avatatem, bo to żeś lewak OK, ale flaga Polski jest tylko jedna - i to jednakowo tyczy hetero, homo, wegan, kosmonautów, czy ogrodników. Ludzie #!$%@? oddali życia za barwy biało-czerwone, a homo robią sobie z tego kolorowanke. Jak chcecie być traktowani poważnie, to zachowujcie się poważnie. Chodzcie sobie z tęczą, ale #!$%@? nie profanujcie symboli narodowych.

JA #!$%@?.

PS. Twoja riposta zmiażdżyła wszystkich. Nikt
@MrExpendable: Dziękuję za radę. Mimo wszystko poglądy pozostają u mnie stałe. I rada ode mnie: "nie sądź ludzi po długości stażu na wykopie. Można się znacząco pomylić" ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS. ile jesteś na emigracji w bajecznej Szwecji? Rozumiem, że nie rozważasz powrotu do Polski?
@Witchinster: nie mieszkam w szwecji. moze kiedys sie tam przeprowadze.

nie oceniam po dlugosci stazu, nawet nie wchodzilem na twoj profil zeby to sprawdzic, nie schlebiaj sobie. oceniam po twoich pogladach - mam jeszcze resztki wiary w ludzkosc i po prostu nie chce mis ie wierzyc, ze ktos o takich pogladach moze miec wiecej niz 18 lat. pozdro
@michciu: Masz tutaj rzeczowy argument. Na filmiku o tym, że każdy jest wyjątkowy nie ma białych heteroseksualnych ludzi. Po raz kolejny jesteśmy wyłączeni z walki o równość. Jestem tym faktem sfrustrowany. Co do plakatów to nie jest to pierwszy raz kiedy za zachodnią granicą lansuje się związki międzyrasowe ukazując białe kobiety jako partnerki czarnych mężczyzn. Czemu mężczyzna nie może być azjatą albo to kobieta nie ma być czarna, a mężczyzna biały?