Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać BoJack Horseman, serial, który zacząłem oglądać w niedzielę z nudów, i myślałem, że to po prostu niby śmieszna kreskówka, którą sobie ewentualnie będę dawkował "do obiadu", i tak w zasadzie było do połowy 1 sezonu. Potem robi się dużo ciekawiej, mroczniej, dramatyczniej, dla niektórych może i nawet depresyjnie, jeśli utożsamiają się w jakiś sposób z głównym bohaterem. Drugi sezon to po prostu mistrzostwo, z niecierpliwością czekam ten miesiąc na premierę 3 sezonu, i mam nadzieję, że Netflix od razu nam też go udostępni.

Aha - opening i ending naprawdę robią świetną robotę w tym serialu i pasują. Rzekłem.

#seriale #netflix #bojack #bojackhorseman (czemu te tagi majo tylko jednego obserwującego?! ( ͡°͡ °) ) ogólnie serial dobry dla tych z #feels

Lookazz - Właśnie skończyłem oglądać BoJack Horseman, serial, który zacząłem oglądać ...

źródło: comment_AiFIc7wXFRpyIZpDXvX0OrffjvrW2XVS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lookazz: Jedna z największych niespodzianek Netflixa dwa lata temu. Jego geniusz nie polega na tym, że dotyka delikatnej tematyki związanej z depresją i innymi zaburzeniami, ale że wprowadza je w sposób łatwy do przyswojenia z którym bardzo łatwo się utożsamiać.

Drugi sezon zakończył się na tak wysokiej nocie, że nie wiem czy są w stanie to przebić trzecim sezonem.
Joz - @Lookazz: Jedna z największych niespodzianek Netflixa dwa lata temu. Jego geniu...

źródło: comment_BefwlGvaJduEz5mhvIyC5No8qSELVuQx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz