Wpis z mikrobloga

@Twardy__twardziel: Tak - trochę zapiekło, bo boli mnie "dupsko", jak ktoś #!$%@? bez sensu i bez celu... Po prostu nie toleruje debilizmu i trochę się wstydzę, że muszę to czytać i oglądać takie zjawiska. Dodatkowo #!$%@? mnie, gdy debile zaśmiecają tagi, które obserwuje. Masz jeszcze jakieś spostrzeżenia? Może coś ciekawego do powiedzenia?
  • Odpowiedz
@Hub99ert: Mam usuwać konto z powodu kilku debili? Jeszcze są inne powody, dla których przydaje mi się tu konto. Debilów może zablokować na szczęście! Coś ta ofensywa kiepsko wychodzi! ...ale znowu zaczyna "mnie piec dupsko", że tak marnuję czas na dyskusję z Wami. Wasze cele i motywy są dla mnie klarowne, a rozmowa nie jest twórcza. Wręcz przeciwnie!
  • Odpowiedz
Zgaduję, że to był jedyny pomysł na komentarz, jaki ci przyszedł do szczątkowego u ciebie organu?


@strewa: W przeciwieństwie do ciebie nie wymyślam komentarzy ogonem. Miałem sporo więcej pomysłów na skomentowanie Romusia, jednak mi się odechciało. Wymyśliłem sobie, iż w tak pięknych okolicznościach przyrody nie będę nikomu sprawiać przykrości. Nawet miłośnikom Romusia.
  • Odpowiedz
@Twardy__twardziel: Chcesz komentować Romusia na podstawie wymyślonych przez twoich kolegów cytatów? Wyjaśnij mi, jaki to w ogóle ma sens. Same metafory mi do głowy przychodzą na takie zachowanie, ale wiem, jakie teksty mogłoby to wyzwolić w waszym środowisku, dlatego ich tu nie użyję.
  • Odpowiedz
@Chodtok @BarekMelka: #neuropa w pigułce – kłamstwa i obelgi na zawołanie.

Zauważacie chociaż, że przychylność dla elgiebetyzmu utrwalacie w świadomości jako coś godnego wyśmiania, coś poniżającego, robiąc takie wrzutki dla #4konserwy #patriotyzm? Zapewne nie, bo to jest zachowanie znamienne dla elgiebetaków, że sami zarzucają komuś "pedalstwo", aby tego kogoś wyśmiać. To podświadomość wam podpowiada jak jest.
microbid - @Chodtok @BarekMelka: #neuropa w pigułce – kłamstwa i obelgi na zawołanie....

źródło: comment_1zn7rR2yLZJwSiiU45VuHKixhzrBuGvU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz