Wpis z mikrobloga

Wczoraj było gorąco bo był mecz i wpisy ginęły zanim zdążyły zaistnieć. W Wykopaliskach pojawił się filmik dotyczący wyprzedzania na trzeciego. Nie zgodziłem się z wstawiającym , i padło parę wpisów, jego i moich. Na koniec gość mnie tak wkurzył, że nie miałem ochoty z nim dalej rozmawiać, niemniej temat uważam za ważny i chciałbym poznać Wasze zdanie.
http://www.wykop.pl/link/3233697/wymuszenie-na-trzeciego/
#polskiedrogi #kierowcy
  • 4
@tataxxl ale o co chodzi bo przecież gość w dużym zjechał na prawo, tyle ile było trzeba ale zjechał, nie musiał się pchać na awaryjny bo nie było przypału, zjechał metr i starczy
Pomijając kwestię zjazdu na pobocze to tacy wyprzedzający trafiają się cały czas i jeżdżąc dużym nawet nie zwracasz na to uwagi, normalna sytuacja, i wiem co mówię bo nakulało mi się już ponad 2,5 miliona w życiu ( ͡
@Lucius: Ten zjazd na pobocze taki bardziej mocno wymuszony, a nie uprzejmy. Mnie bardziej interesuje Wasze zdanie na temat tego co @szaremyszki napisał później. Też sporo jeżdżę , autostradami , S-kami , ale również lokalnymi drogami i staram się to robić tak, aby stwarzać jak najmniejsze zagrożenie. W takich sytuacjach po prostu zjeżdżam dość wyraźnie, bo sam chcę uniknąć zdarzenia. Do dziś brzmią mi w uszach słowa kumpla, który jeździł w