Wpis z mikrobloga

@artpop: Ja przepraszam bardzo, ale polskie barwy to oznaka nienawiści? Czemu jakiekolwiek konserwatywne podejscie do tematu np: homoseksualizmu jest odbierane jako podejście homofobiczne i kojarzone jest że skrajnym nacjonalizmem. Zauważyłem że polskie symbole nie rzadko powodują u neuropy obrzydzenie i symbolizują według nich nienawiść. Nie rozumiem tego zjawiska
  • Odpowiedz
@Stev: "konstruktywne" podchodzenie do tematu homoseksualizmu można porównać do "konstruktywnego" dochodzenia do prawdy przez antyszczepionkowców.

@timorex: Więc nie powinieneś czuć się obrażony tym obrazkiem, lecz zrozumieć przesłanie.
  • Odpowiedz
@artpop: Wiesz dlaczego nie mam cię na #czarnolisto? Bo nikt na mirko nie jest w stanie mi bardziej przypominać jak bardzo świat stoi na łbie i jakimi wartościami niektórzy ludzie się kierują się w życiu. Dzięki tobie można dostać raka z przerzutami największego kalibru ale uważam, że każdy normalny Polak powinien poczytać trochę twoich komentarzy i wpisów.
Po to aby docenić w jakim kraju żyje i że
  • Odpowiedz
Na zdjęciu jest rodzina, która osłania się przed nienawiścią.


@artpop: Polskość = nienawiść... miałem Cie za poważnego człowieka, serio myślałem że chcesz dobrze dla mniejszości ale okazałeś się tylko trollem :( Jak homoseksualiści mają wywalczyć coś lepszego jak mają "obrońców" którzy zamiast pokazać że geje są OK, na siłę wpajają innym nienawiść? Na szacunek trzeba zasłużyć, nikt go sobie nie wyszczeka...
  • Odpowiedz
@artpop: Zawsze miałem cię za trolla ale nie głupca. Mocno zmieniłem zdanie. Trudno znaleźc mi słowa ktore nie naruszyłyby regulaminu więc po prostu usuń konto żałosny typku.
  • Odpowiedz