Wpis z mikrobloga

@buzzfuzz: bo to prawda, mirko jest #!$%@? od tego, 4pudliszki wstały wcześniej żeby anonić od rana i wylewać frustracje przez większa cześć dnia za pomocą nowego obiektu do narzekań - #!$%@? kolorowe serduszko kolo loga śmiesznego portalu z filmikami XD
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Ale promowanie ludzi którzy uważają że jednego dnia są męzczyzna a drugiego kobietą (genderfluid) jest całkowicie normlane. Ciekawe czy też byś pisął xD gdyby na głównej YT odpalał się filmik o tym że ziemia jest płaska albo że kreacjonizm to fakt
  • Odpowiedz
@Anaris: Ale tu nie chodzi o fakty dotyczące tak wielkich rzeczy jak sposób powstawania coraz bardziej rozwiniętych gatunków lub struktura Układu Słonecznego. Tu chodzi o pojedynczych ludzi. Jeśli ktoś uważa, że jest kobietą(będąc biologicznie mężczyzną)....to co Ci do tego? W końcu tu chodzi tylko o jego życie.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: TO jest w najlepszym przypadku fanaberia, a w najgorszym choroba psychiczna, tych ludzi nie powinno się promować tylko leczyć. Te filmy dają sygnał że bycie genderfluid albo otherkin to coś normalnego
  • Odpowiedz
@molhubert: Dlaczego ludzi uważających sie za Napoleona wysyła się do psychiatryka, a tych którzy twierdzą że aa smokami uwiezionymi w ciele człowieka nie?
  • Odpowiedz
@molhubert: Próbuje udowodnić że leczenie osób transseksualnych przy pomocy zmieniania ich płci wcale nie musi być dobrym rozwiązaniem problemu. Nie wiem jak to leczyć, nie jestem lekarzem ale potrafię stwierdzić że np osobę ze schizofrenią należy leczyć. A nie jak niektóe wieśniaki wysyłać je do kościoła na egzorcyzmy.
  • Odpowiedz
@molhubert: tysiącom mirków? Raczej 80% ludzi widzi te nachalne wciskanie gejozy wszędzie i nie popiera tego.
A już szczególnie hasło, że jest się dumnym z gejowatości zakrawa na absurd. Niech się pukają jak chcą ale powód do dumy to żaden xD
  • Odpowiedz
@molhubert:
Raz że na 4chanie większe akcje odchodzą, to że siedzisz tylko na Wykopie nie znaczy że tylko Wykop reaguje, trochę jakbyś siedział w bloku i śmiał się że sąsiad krzyczy bo mecz leci, bo nie umiesz wyobrazić sobie że takich sąsiadów jest dużo w innych krajach.
Dwa że te teksty o pękających dupach z siedem razy widziałem już w gorących, a konserwy może dwa (licząc oskarka), wynika z tego że
  • Odpowiedz
to że siedzisz tylko na Wykopie nie znaczy że tylko Wykop reaguje,


@Usmiech_Niebios: dziękuje panie Kapitanie Oczywisty.
Oczywiście że nie myślałem, iż YT wyświetla te serduszka tylko dla Wykopków.

fetysz pękających dup silniejszy na wykopie z drugiej strony.


hę?

przez brak oryginalności.


Ale obrazek w stylu "lekarze go nienawidzą..." jest tylko jeden.
  • Odpowiedz