Wpis z mikrobloga

Jeszcze gejów, którzy nie przebierają się w jakieś cudaczne stroje, pióra w dupie, czy cholera wie co można znieść, ale jak się widzi takiego trans-murzyna jak na tym filmiku i myśli, że dzieci mogą to oglądać i pomyśleć, że to nic niezwykłego...
Daleko mi do skrajnej prawicy ale tych ludzi bym zamykał, albo gorzej.
promowane


@void1984: no to jak to jest, że tyle znaczków niepełnosprawności i żaden niepełnosprawnofob nie wymyślił, że to "promowanie" bycia kaleką, a już jakaś tęcza to "promuje", kto to w ogóle wymyślił, że ktoś może promować homofobię? że co, że niby to jak z modą?

o kurna, sąsiad jest gejem, ja też chcę

kto w ogóle wymyślił ten idiotyzm o promowaniu? "zostań pedałem, fajna sprawa"

?
no to jak to jest, że tyle znaczków niepełnosprawności i żaden niepełnosprawnofob nie wymyślił, że to "promowanie" bycia kaleką, a już jakaś tęcza to "promuje", kto to w ogóle wymyślił, że ktoś może promować homofobię? że co, że niby to jak z modą?

@utopjec: Nie zaważyłeś wielkiego napisu "ProudToBe"? Dodatkowo tytuł filmu zaczyna się od ProudToBe.
Do tego istnieje moda na bycie dymnym z bycia gejem
http://www.bbc.com/news/business-29829763

Daj przykład ludzi mówiących
@Anaris: Tacy ludzie mnie ani ziębią ani grzeją. Natomiast oszołomy uważające się za ostoje normalności a nie potrafiący bezbłędnie sklecić paru zdań po polsku mnie brzydzą. Także won na szambolistę.