Wpis z mikrobloga

@neib1: słownik

normalny I
1. «taki, jaki powinien być»
2. «najczęściej spotykany»
3. «zdrowy psychicznie i fizycznie»
4. «mający wszystkie przypisane sobie cechy, typowy»

norma
1. «ustalona, ogólnie przyjęta zasada»
@void1984:

niepełnosprawni wiedzą że nie mogą wszystkiego.

I są z tego dumni. Jak na załączonym nagraniu. To właśnie jest chore


Bo? Oni nie są dumni z tego, że są upośledzeni, wybrakowani, nienormalni, ale z powodu swojej wspólnoty, inności, mniejszości. Nie mogą być dumni tylko dlatego że według ciebie to jest "chore"?

Wniosek nasuwa się sam - nie chciałbyś by pozostali te mogli być dumni?


A dlaczego mam chcieć. Nie będę nikogo
@Anaris: Jeśli norma to tylko liczby to po co w takich razie cały czas we wpisach o homoseksualistach ludzie pieprzą, że WOW TO NIENORMALNE? Jakby to jeszcze wzbogacało treść dyskusji. A tutaj ludzie używają słowa normalny tylko po to, by wytłumaczyć, że jest ono bez znaczenia. W islamie homoseksualizm się kara. Od razu się nie zabija. A trzeba przyznać, że ludziom o Innych cechach dzieje się krzywda w społeczeństwie. Tylko dlatego,
@NonOmnisMoriar: To ja zapyta dlaczego homoseksualiści maja potrzeba mówienia wszystkim że są homo, a gdy powiesz że nie podoba ci się to - oskarżają cie do zaglądania im do łóżka?

A to że ludzie wyzywają ze TO NIENORMALNE wynika z propagandy która nagina rzeczywistość twierdząc że TO JEST NORMALNE.

I tak islamiści uważają że normalne jest kamienowanie kobiet za to że zostały ofiarą gwałtu. Czyli jasno widać że NORMALNY/NIENORLAMY nie ma
bo to prawda, mirko jest #!$%@? od tego, 4pudliszki wstały wcześniej żeby anonić od rana i wylewać frustracje przez większa cześć dnia za pomocą nowego obiektu do narzekań - #!$%@? kolorowe serduszko kolo loga śmiesznego portalu z filmikami XD


@Kazach_z_Almaty: Na pewno lewaki by się nie spięły gdyby był tam krzyż z Jezusem
A już szczególnie hasło, że jest się dumnym z gejowatości zakrawa na absurd. Niech się pukają jak chcą ale powód do dumy to żaden


@arczer: w sumie racja, tak samo mnie to dziwi jak ktoś mówi, że jest dumny z bycia "białym, heteroseksualnym mężczyzną" xD czy np. Polakiem.
@Anaris: skoro definicja jest szersza to nie możesz napisać o czymś, że jest nienormalne dlatego, że nie jest najcześciej spotykane głowo. Inaczej leworęczność byłaby nienormalnością
@neib1: no i jest. O czym y w ogóle dyskutujemy tutaj? My nie dyskutujemy, nie określiliśmy definicji wyrażeń które są przedmiotem dyskusji, każdy ma argumenty które stosują się tylko do jego osobistej definicji. w tym wątku ludzie nie mogą zrozumieć jak można być dumnym z bycia gejem, albo polakiem. Podczas gdy gay pride nie oznacza - jestem dumny z bycia gejem tylko - nie wstydzę się bycia gejem. Tak samo jak
@arczer: trochę baitowałem. Tak na serio to Polaka idzie zrozumieć, ale "biały, heteroseksualny mężczyzna" nadal dla mnie jest na tym samym (zerowym) poziomie bycia powodem do dumy :P
@Anaris: Tu się akurat zgodzę. Słowo 'duma' ma też kilka znaczeń i ludzie w kłótniach prawie zawsze używają tego drugiego niż chodzi stronie przeciwnej.
Z tego wychodzą kłótnie o nic tak w zasadzie, bo sam ich trzon jest osadzony w semantyce, więc ludzie rozmawiają o niczym tak w zasadzie.
@neib1: Ale lewaki wykorzystują takie niedomówienia żeby wywoływać u ludzi poczucie winy. CI ludzie stali się pionkami w grach polityków i wielkich firm. W tym filmie nie przez przypadek znalazł się facet w ciąży i człowiek który twierdzi że jest genderfluid. Oni maja na swoich usługach socjologów, wiedza jaki będzie efekt tych filmów i perfidnie to wykorzystują. Żadna z tych wielkich firm nie zrobi akcji uświadamiając ludzi na czym tak naprawdę
@molhubert: Zdjęcie trafia na policję. Człowieku faworyzujecie lewicę, a nikt cię nie obroni bo już arabowie nadciągają. Oni was wymordują rozumiesz? Nikt wam nie pomoże. Zastanówcie się nad tym co robicie bo będzie za późno. Zabawa i żarty przerodzą się w łzy i wycie bitego na śmierć kijem człowieka. Poza tym co robisz widzę, że jesteś sympatycznym kolesiem. Masz jeszcze szansę zmienić swoje życie.