Wpis z mikrobloga

@Trzebieslawice: Jak się zarabia milion euro za rok łatwo jest takie głupoty gadać. Nie słyszałem by Błaszczykowski oddawał cokolwiek do funduszu płac policjantów czy lekarzy. Zresztą nie sądzę by zrzekł się swojego bogactwa. Zresztą to dzięki pieniądzom mamy tak ciekawy futbol dzisiaj. Bo co jest fajniejszego od tego, że grupka kopaczy pokazuje milionerom gdzie ich miejsce? Pieniądze jeszcze bardziej uwydatniają różnicę, przez co każdy mecz jest bardziej atrakcyjny. Aha, no i
@plonace_kalosze: raczej chodzi o to, ze boli go, ze pilkarze tyle zarabiaja. To, ze odda swoja pensje nhc nie zmieni, bo wciaz 99,9% pilkarzy z lepszych klubow bedzie zarabiac ogeomne sumy. A akad wiesz, ze nie wspomaga harytarywnie jakichs organizacji itd?
@Trzebieslawice: populizm w czystej postaci :) juz niektorzy zapomnieli jak 4 lata temu po zajeciu ostatniego miejsca w grupie na euro, jako kapitan przed kamerami walczyl o premie i oskarzal PZPN o zbyt mala ilosc biletow darmowych dla rodziny i znajomych :)
@piotr1985gg: @staskowsky: żeby nie było, ja mu życzę jak najlepiej bo uważam go za jednego z najlepszych polskich piłkarzy. Nie mam bulu (Komoroski tm) dupy o to ile zarabia. Tylko o to, że jak chce zmieniać świat, powinien zacząć od siebie (.... to chyba tekst z piosenki?) by dać dobry przykład innym.
@plonace_kalosze: ale przecież daje, odmawiając podwyżki i mówiąc te słowa. może sie wydawać, co to za różnica, ale trzeba brać pod uwagę, że podwyżki piłkarza liczy się w milionach, a nie dziesiątkach miesięcznie. na pewno były to pieniądze warte pokuszenia, wielu nawet dla rozgłosu (i oczywiście na jego miejscu) nie byłoby sobie w stanie tego odmówić.