Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie irytuje juz to wasze hejtowanie w tym calym tagu #rakcontent i #bekazpodludzi, co zlego jest w tym obrazku tak naprawde? ze facet musi walczyc zdobywac i byc zwyciezca, ze ma byc samcem alfa, ktory jest dowodca stada i gwarantuje bliskim, sobie i osobnikom przetrwanie oraz bezpieczeństwo? dobra, rozumiem, ze mozecie hejtowac, bo kibole to robia czy inni debile, ale oni tak naprawde maja w #!$%@? racji, no #!$%@? co jest z wami nie tak?

naprawde sa tu ludzie, ktorzy nie dostrzegaja roznicy pomiedzy zniewiescialym bezplciowym niewiadomo czym a prawdziwym mezczyzna z krwi i kosci?

#bekazpodludzi i #rakcontent moze dotyczyc tylko was tak naprawde widzac co sie dzieje pod tym tagiem i jak bardzo was wszystko #!$%@?

#oswiadczenie #zalcontent
Pobierz
źródło: comment_1kOrfus7jJLKasylARBovhRjAsuuJyGk.jpg
  • 34
@quakeone: prawdziwy mężczyzna poluje na mamuty, a widzisz gdzieś mamuty? nie? to dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szop_Gracz: no no, moze i mamy #!$%@? czasy, gdzie kobiety przejely wiekszosc dominacyjnych cech mezczyzn wiec stad znajduja tacy osobnicy uznanie u plci pieknej, nie ma innego normalnego uzasadnienia dla takich zachowan, moze i teraz czasy sa malo wymagajace, ale uwierz mi, ze wiekszosc tych ludzi po lewej
@quakeone: tylko czasami takie zniewieściałe cipy mają więcej honoru od wypakowanego debila mocnego tylko w grupie albo przed wyraźnie słabszym. Jak dla mnie na tych obrazkach sa dwie skrajności, oby dwie na swój sposób #!$%@?...


@lajsta77: ja nie mowie o tepych dresach bo ich nie popieram, ale mowie o agresywnosci i cechach meskich i dominacyjnych, ktore doskonale widac na obrazku nr. 2 na przyklad, czy fedorowi emelianenko powiedzialbys to samo,
Pobierz
źródło: comment_jVOz5O6wbQFmBLe3Ug3vJI5cQGX9Gphy.jpg
@quakeone: nie wiem bo go prywatnie nie znam, dla mnie tak samo dziwne jest farbowanie włosów czy smarowanie ich jakimś gównem jak i #!$%@? jajek i bannaów i siedzenie na siłowni przez pół zycia...