Wpis z mikrobloga

  • 7
@svr_
@11mariom
@TurboMirek panowie zatrzymali się na etapie Chińczyków z przed 6-7 sezonów. Teraz lipy nie ma,ale i ceny poszły w górę ,niebezpiecznie zbliżając się do japońskich jednośladów . Ją się nie zachwycam,ale komplementuje stylistykę która wreszcie nie wygląda jak zrobiona na #!$%@?..Są to pierwsze maszyny ,łącznie z Rcr , Rxc, czy Junakiem m11 cafe ,które stylistycznie i sprzętowo nie są powodem do wstydu.
  • Odpowiedz
ceny poszły w górę ,niebezpiecznie zbliżając się do japońskich jednośladów


@Kick_Ass: no, płacić za gównojakość jak za japońca nie ma sensu :) Ostatnio wrzucałeś jakiegoś junaka (a fee! boli mnie że sprzedają chinę pod tą nazwą) który kosztować ma 10 czy 11k. Wolałbym Groma za 2k więcej :)
  • Odpowiedz
  • 0
@11mariom ale to w tych modelach za 10 koła mówienie o słabej jakości jest sporym nadużyciem. Obstawiam że za ,góra, trzy sezony jakościowo nie będzie różnicy,ceny pewnie też się wyrównają. Teraz jest u nas jeden tylko importer który ściąga motocykle najwyższej klasy , Benda. Niestety tam ceny są jeszcze wyższe. Tu problemem nie jest chińczyk w sam sobie,bo sam sprzęt jest naprawdę wysokiej klasy,ale bariera psychologiczna że cena nie może być wyższa
Kick_Ass - @11mariom ale to w tych modelach za 10 koła mówienie o słabej jakości jest...

źródło: comment_H1TchrBQXFvW71uJBiccIlzmNIUeIYL4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Wybór jest prosty: niepewna chińszczyzna albo japońska jakość. Ceny motocykli są absolutnie w zasięgu ręki każdego Polaka z głową na karku, więc nie rozumiem, po co kupować chińskiego kota w roku.

A, i scramblera chcesz zrobić ze 125? Coś mi tu nie gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass chłopie, zdałeś w końcu A to przestań lobbować te wschodnie wynalazki które nie mogą bezpiecznie tira wyprzedzić. Mój śp. dziadek mawiał: "z gówna miodu nie zrobisz".
  • Odpowiedz
@Kick_Ass Nie wdawaj się w rozmowę z marudami co zatrzymali się w roku 2006, kiedy to był nalot chińskiego szmelcu i stąd wziął się ten stereotyp, że chińskie to gówno. Obecnie produkty Rometa zaczynają konkurować z tanimi japońcami. Polecam sprawdzić kanał na YouTubie "Kamil" z Rometem ADV 250 ;)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Jak dla mnie jedyna przewaga tych chińskich konstrukcji to taka, że nikt inny nie produkuje sprzętów w takiej stylówie. Z zasady uważam, że każdy kupuje to, co lubi i przyznam że sprzęt nawet mi się podoba, ale Chińczycy chyba za szybko odpłynęli z cenami (podobnie jak w świecie samochodów Koreańczycy)
  • Odpowiedz