Wpis z mikrobloga

STEJTMENT NA TEMAT RASZEI CZYTAĆ UWAŻNIE.

Jak wszyscy widzieli, Mariusz został zawinięty przez policje i poszedł siedzieć na 15 dni. Parę godzin później przyszła także babka z mopsu i niestety z pomocą sąsiadów musieli Jacka zabrać z domu. Podobno babka z mopsu mu pomaga ogarnąć jakieś miejsce do noclegowni. Co do nogi jacka - ma stwierdzone nie wydolność żylna przez co ma problemy z chodzeniem. Czy Jaca wróci na Raszei. Nie jesteśmy tego pewny, nie mamy żadnego kontaktu z nim, jedynie wiem że zabrał swoje rzeczy typu laptop, telefon. Sąsiedzi zaczęli działać żeby przyśpieszyć proces #!$%@? ich, albo ogarnięcia mieszkania. Musimy czekać jeszcze 14 dni zanim Mariusz wyjdzie wtedy będziemy wiedzieli więcej.
Dwie żarówki wifi zostały zakupione, lecz niestety muszą leżeć u mnie, bo nie wiadomo kiedy spodziewać się można chłopaków.

W skrócie Mariusz w więzieniu, opieka społeczna zabrała Jacka. Klucze od mieszkania ma sąsiadka.
Też wiem że od sąsiadów poszło pismo do prokuratury za ten syf którego sąsiedzi nie są w stanie zdzierżyć.
Kiedy wróci Raszei? Tego nie wiemy, ale liczymy że w przeciągu 2 tygodni.

Pozdrawiam włodarz RAszejski - Mela
#danielmagical #patostreamy
Czolowy_zawodnik - STEJTMENT NA TEMAT RASZEI CZYTAĆ UWAŻNIE.

Jak wszyscy widzieli, M...

źródło: 407964418_247368124834072_2519082969423906632_n

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
róci na Raszei. Nie jesteśmy tego pewny, nie mamy żadnego kontaktu z nim, jedynie wiem że zabrał swoje rzeczy typu laptop, telefon. Sąsiedzi zaczęli działać żeby przyśpieszyć proces #!$%@? ich, albo ogarnięcia mieszkania. Musimy czekać jeszcze 14 dni zanim Mariusz wyjdzie wtedy będziemy wiedzieli więcej.


@Czolowy_zawodnik: wszyscy płaczą, że to koniec ery raszejskiej. A za 2 tyg stirm normalnie będzie odpalony, bo robaki są niezniszczalne jak karaluchy przy atomówce
  • Odpowiedz
@Czolowy_zawodnik: ciężko będzie teraz bez dostaw xD Panowie pewnie już pasami przypięci bo ich telepie. Mariuszek normalnie wróci do siebie, Jaca #!$%@? wie czy przeżyje, jeśli tak to wróci. Gorzej jeżeli faktycznie mops będzie chciał z lokatorami współpracować, pomóc im ich #!$%@?ć. Wtedy to i prokurator coś znajdzie zeby sie #!$%@?ć.
  • Odpowiedz