Wpis z mikrobloga

Tak wygląda połamany resor w 4osiowej wywrotce. :) Jak go połamałem - nie wiem. Kierownik jak mantrę powtarzał: "za szybko jeździłeś, za szybko jeździłeś" Zajechałem na warsztat, opowiedziałem w czym rzecz, a mechanik: "a po ile to się ładowało?" :-) A ładowało się po tyle ile starzy doświadczeni operatorzy uznali za stosowne świeżakowi wsypać, czyli nieraz wyżej dachu. W pierwszej nienapędowej osi z pomocą majstra pióro wymieniłem w jeden dzień. W tej napędzanej roboty jest podobno sporo więcej, stąd pewnie decyzja o odstawieniu na warsztat. Efekty pewnie poznam przy wypłacie.

http://i.imgur.com/4Rog9Qk.jpg

#ciezarowki #ciekawostki #kierowcy #pracbaza #gorzkiezale
totalski - Tak wygląda połamany resor w 4osiowej wywrotce. :) Jak go połamałem - nie ...

źródło: comment_d75khiS58xtvUfPfNEHB6BlNyfkTJnhr.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Srujadymu: witaj w prawdziwym świecie. Tu szefostwo ma jeszcze jedną mantrę: "odpowiada kierowca". Nawet jak jeżdżąc po placu budowy po najgorszych gównach, które kiedyś były płytami drogowymi (połamane i z wystającymi prętami zbrojeniowymi), przykrytych pól metrem błota kolega rozwalił dwie opony, to też chcieli obciążyć. Ale nie znam finału. Niby jak widzimy wystające pręty to się je wycina, albo przynajmniej zaklepuje młotkiem, ale ile opon poszło już na tej budowie, to
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: @booolooo: @damian_co_dalej: jak by który na profil zajrzał, to już od dawna nowej roboty szukam. Wypowiadać umowy nie muszę, wygasa 9 lipca. O ile dotrwam i np wywrotki na wysypie nie przewrócę, w rów nie położę, albo innego powodu do natychmiastowego zwolnienia nie dam. A że ideałem nie jestem to nie znasz dnia ani godziny. :)
  • Odpowiedz
@totalski: spoko przynajmniejnrobia. U nas norma jest jazda z #!$%@? zawieszeniem, bez hamulcow z nie hamujaca jedna osia z dwoch, wyzwiska, mobbing, niszczenie mienia firmowego (czyki ze starosci sie urwie bo wszystko szroty 20 letnie) naprawiasz sam albo placisz, koles mi wyjechal i uciekl= pozedlem do rowu= splacam 5000 za naprawr. Polska. No ale jak sie nic nie umie i nie potrafi i nikogo nie zna to trza moec twarda dupe
  • Odpowiedz
@Slonx: dokladnie. Dlatego #!$%@? jak ktos wymusi kasuje goscia. Wole debila #!$%@? #!$%@? niz sam ryzykowac wlasne zycie, typa uratowalem a #!$%@? nawet nie sprawdzil czy zyje jak auto lezalo i do tego musze splacac

Auta za stare na ac
  • Odpowiedz