Wpis z mikrobloga

Mirasy :) przejechałam pół polski z moim #niebieskipasek żeby przygarnąć psa. Prawie 5h pociągiem do Gdańska, a potem jeszcze 1h autobusem do miejsca, z którego miałam przygarnąć... UWAGA! Nie jednego, a dwa szczeniaki :)
Dwa cudowne miśki ruszyły z nami w podróż powrotną. 1h autobusem do gdańska, podczas której jeden psiak zwymiotował xD sprzątałam autobus, siebie i niebieskiego. Dotarliśmy do Gdańska, wsiadły z nami w pociąg i prawie całą podróż przespały. Wrzucam zdjęcie jednego psiaka, bo drugi powędrował do mojej babci. Dzisiaj jedziemy z nimi do weterynarza, więc wstawię też zdjęcie tego drugiego.
#pokazpsa #smiesznypiesek #zwierzaczki #slodkijezu
Pobierz G.....i - Mirasy :) przejechałam pół polski z moim #niebieskipasek żeby przygarnąć ps...
źródło: comment_U3K8kRvbWm4AD0IeAsuLxdgg4WeSmAMu.jpg
  • 10
@Gothagami szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mlekoztesco: ja również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Saku96: sens jest zawsze. Po pierwsze jeśli kupujesz psa za wszystkie pieniądze, to stawiasz na hodowlę, którą uznajesz za sensowną, kupujesz psa takiego, jakiego chcesz mieć. A jeśli adoptujesz to cóż - również wybierasz takiego, którego uznajesz za dobry materiał na kompana dla siebie. Ja również przejechałam pół kraju