Wpis z mikrobloga

Mój mały spoiler free komentarz:
Bitwa #!$%@?, Jon Snow okazuje się faktycznie nic nie wiedzieć, a wcześniej jak bronił Muru to jakoś myślał. #!$%@? mnie to, że twórcy idą na łatwiznę i zamiast zrobić z Sansy mądrą, sprytną osobę to zamieniają wszystkich wokół niej w skończonych półdebili, żeby ona mogła wyglądać na wartościową w świecie mężczyzn. W walce nie działo się kompletnie NIC. Jon, Tormund, Davos nie podjęli jakiejkolwiek decyzji, nawet nie próbowali dowodzić swoimi ludźmi.

Szczytem żenady były forty z ciał. Ładnie to ktoś zauważył, ze do tej pory wszyscy płacili za swoje błędy. Dzisiaj to zostało wyrzucone do kosza, #!$%@?ć wszystko, #!$%@? fabułę i decyzje bohaterów, zróbmy trochę cycków, trochę krwi i będzie dobrze. #got #seriale #graotron #hbo
  • 36
Najbardziej raziło to że dzicy walczyli przeciwko regularnym oddziałom nożami i kijami od szczotek. Tak jak w pierwszym sezonie Tyrion dostał oddział dzikich ludzi z doliny, to pierwsza rzecz jaką zrobił to ich dozbroił. Jon dostaje armię dzikich, i rzuca ich do bitwy z kościanymi nożami.
@Paladin_Woodrugh: dwa ostatnie sezony dosłownie zabijają cały przekaz książek, np konsekwencje podejmowanych przez bohaterów decyzji. W serialu mozesz zabić króla, rzucić się w ogień czy walczyć bez koszulki przeciwko wikingom, nic ci się i tak nie stanie. Najbardziej mnie zdenerwował jednak wątek Ogara. Uczta dla Wron jest moją ulubioną książką Martina właśnie przez antywojenny przekaz. Rozdziały Brienne pokazywały jak ludzie radzą sobie po wyniszczającej wojnie, a niektórzy np Ogar, nawet po
@Paladin_Woodrugh: no widzę, że nie jesteś zbyt lotny. O twoim przejęciu świadczy między innymi rejestr językowy jakiego używasz, oraz nieudolne próby obrażenia mnie (typu: jesteś zbyt głupi, przykro mi że inni muszą z tobą żyć). Z mojej strony eot, bo się zaczynam bać, że z tych nerwów dostaniesz wylewu.
@Tichy: Ta próba całkiem nieźle mi wyszła, plusy się zgadzają. Mówisz mi żebym się uspokoił, to sobie postanowiłem ci pocisnąć zamiast po prostu usuwać komentarz, który jest nie na temat. Nie wiem po co próbujesz mi wmówić że jestem zdenerwowany czy przejęty, tak serio spytam, daje ci to jakąś satysfakcję? Chcę rozpocząć rozmowę o serialu, a ty mi psujesz wątek przejmowaniem się, ze się przejmuję. Po co to?
@Paladin_Woodrugh: bo mogę.
pocisnąłeś mi o mamo. plusy ci sie zgadzają :D
ty chyba już zupełnie straciłeś kontakt z rzeczywistością co? :D
może czas najwyższy odsłonić okno i wyjść z piwnicy?
dobra, chłopaku, bo zamiast cieszyć ta dyskusja mnie zaczyna smucić. otóż z bulem i nadzieją pochylam się nad kondycją twego musku.
z całego serca winszuję poprawy, lub przynajmniej spowolnienia procesu.
@Tichy: Boże, jaki z ciebie mistrz szermierki słownej, mistrz sarkazmu i aronii. Ty to pewnie wygrasz każdą dyskusje co? Łatwo się wygrywa jak sam sobie tworzysz reguły, jesteś sędzią a zarazem jednym z graczy :). Denerwujący z ciebie "śmieszek".

@Paladin_Woodrugh: @Tichy: "plusy się zgadzają", "pocisnąć" XD Ja to dawniej myślałem, że wykop ma jakieś takie ograniczenia, że rozmawiają dorośli, a przynajmniej dojrzali ludzie. Ale tutaj panowie już prawie do solóweczki dążycie z powodu jakiegoś serialu. Dramat.
@Tichy: Za mało :D wrzuciłeś, teraz wychodzi silenie się na obojętność, musisz jeszcze ze 2 wrzucić, wtedy wszyscy uznają, że faktycznie masz obojętne. No i klasycznie jakieś teksty o piwnicy, no no, musisz być bardzo inteligentny. Tymczasem ja mam wrażenie, że szczury z którymi pracuję są w stanie lepiej mnie obrazić. Lotność umysłu, ho ho.
@jagodnik - jakim cudem kiedykolwiek pomyślałeś, że na wykopie są dojrzali ludzie? O.o
@xda_: Dziecko spadło z rowerka, armia odeszła, a teraz miała problemy w mieście. Dopiero od dwóch sezonów jest dramat.

I w sumie nie wiem dokładniej, bo w książce i serialu id dawna mnie wkurza.