Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdybyście mieli kiedykolwiek jakieś zapyziałe w oleju części samochodowe do wyczyszczenia, to z całego serca polecam tego #!$%@?. Testowałem różne cuda, od tanich, hipermarketowych, po profesjonalne zmywacze warsztatowe dostępne tylko u przedstawicieli. Gunwo. Bardziej skuteczny nawet niźli zmywacz do tarcz hamulcowych. Niesamowita sprawa, bo zostawiłem dziś namoczoną w tym 26letnią pompę oleju. Od zewnątrz - olejowo błotna masakra z gatunku najgorszych. Od wewnątrz, warstwa oleju, która nawet nie brudzi palców, bo wytwarzała się przez ćwierć wieku, jest u siebie w domu i nie ma zamiaru się nigdzie wynosić. Efekt mnie powalił. W dodatku nie #!$%@?, nie jest żrący i jest #!$%@? tani. Nie mam nic wspólnego z producentem tego cudownego płynu. Tak się tylko chciałem z Wami podzielić.
PS. Najlepsze, że po jego użyciu masz ochotę cały wieczór w podzięce śpiewać Arkę i zaczynasz kibicować Arce Gdynia

#garazowebojeadasia #mechanikasamochodowa #mechanika #garazmarzen #motoryzacja
a.....x - Mireczki, gdybyście mieli kiedykolwiek jakieś zapyziałe w oleju części samo...

źródło: comment_EfRqklZdZwr9ULkx3Y7z7L0FWgIWqKvo.jpg

Pobierz
  • 4