Wpis z mikrobloga

@Red_Devil: Kupiłem Lumie 830 i strasznie mnie teraz dupa boli. Niech nikt nie słucha #!$%@? o stabilności systemu itp. Cortana jest spoko ale wole wpisać w google niż gadać do telefonu. Oczywiście wszędzie wymuszony bing. Co do aplikacji: brak podstawowych takich jak yt. Ostatnio 15 minut #!$%@?łem się z telefonem żeby odpalić soundtrack na yt. Jedna aplikacja wywalała "dostęp zabroniony" a druga albo nic nie ładowała, albo nie dało się nic
@Grzesiek38h: nie wszystko co napisałeś jest prawdą. sam zamieniłem wp na andka (i jestem zadowolony) więc nawet nie jestem już #bojowkawindowsphone, ale: aplikacje pod yt są i są lepsze od oficjalnego klienta na andka - pozwalają choćby na odtwarzanie w tle i ściąganie filmików (metrotube), binga można zmienić na googla - przynajmniej w edge, telefon da się wyciszyć spokojnie - przycisk głośności i klikasz ikonki tego co chcesz wyciszyć (i
@kuouroro: To że można odtwarzać w tle to ich jedyna zaleta. Faktycznie można zmienić na googla w przeglądarce a ja używałem rok najpierw wchodząc na google.com :( Co do wibracji to masz wybór tego co robi wyciszenie do końca, albo wibracje, abo cisza. Ale zmieniasz to w opcjach a ja nie mam czasu sie bawić jak chce wyciszyć.