Wpis z mikrobloga

@Kummernis: "głembokie" w stylu "patrzcie na mnie jaki jestem fajny i się uczę i książki czytam, a wy co dalej browary, nieuki?" Lema szanuję, ale ten cytat wyjątkowo gówniany i słaby. Do tego jakby go wrzucić na obrazek z hipsterem, albo na facebooka u jakiejś karyny, to na bank by go tu ktoś wrzucił jako rakcontent, banały i oczywistości. Ale jak Lem to zaraz plusy, pochwały i w ogóle zachwyty.

Zesrałem
@Existanza: skoro wrzuca jako "cytaty wielkich ludzi" to tak. Oczywiście możesz mi zaraz napisać, że to człowiek wielki,a cytat niekoniecznie, ale na tej zasadzie to mógłby w ten tag wrzucić równie dobrze "#!$%@? mać" bo na pewno kiedyś tych słów użył, no ale bądźmy poważni. Wrzucił to jako wartościowy cytat.
@Magnolia-Fan: a poza tym to skończcie #!$%@?ć, że tam chodzi o wywyższenie chlania browarów i zrównanie w dół czytelnictwa do tego poziomu. Jak ja wkleję swoje zdjęcie na którym #!$%@? mam ciało testovirona, modelkę u boku, worek baksów w łapie i stoję na plaży na hawajach, a potem jebnę do tego opis "niektórzy lubią siedzieć przed kompem cały dzień, a inni wygrywać życie na plaży" to nie chodzi mi o to,
@1983: bo to mimo wszystko poprzedzone jakąś refleksją. Zresztą nie przypominam sobie by którakolwiek z moich znajomych, którą można by określić mianem "Karyny" kiedykolwiek zacytowała Lema.