Wpis z mikrobloga

1. Ta nudna niedziela
2. Miej ochotę pograć w pese, ciul tam, raz się żyje
3. Ekstraklasa mod, czuj dobrze, wybierz jakichś łaków z 1. ligi z misją wprowadzenia ich na salony piłkarskie
4.Idzie całkiem ok, kilka wygranych i trochę goli, instynkt strzelecki wraca #pdk
5. Mecz z Januszowem górnym
6. Prowadź w 60 minucie 1-0, meczyk na styku, więc nerwowo jest
7. 1-1, błąd gry bo nie wybrała odpowiedniego obrońcy przy defensywie, #!$%@? lvl 1000
8. 1-2 #!$%@? ALE TAM BYŁ OFSAJD a nie jednak nie ;_; #!$%@? #!$%@? OBRONA, #!$%@? lvl 5000
9. Po kilku chwilach zbierasz się w sobie.
10. Leci kontra.
11. Tak, to jest to.
12. Idealna prostopadła piła za obrońców do środkowego napastnika, poezja, majstersztyk, bellisimo partita
13. Kurde jednak nie takie bellisimo, obrońca trochę wypycha.
14. Dojrzyj wchodzącego z przeciwnego boku skrzydłowego.
15. Tak jest, to jest ta akcja dziwki, comeback is real bitches.
16. W ostatnim momencie wystaw mu piłę jak na tacy, wymijając nią obrońców i bramkarza
17. Skrzydłowy otrzymuje piłkę i ma przed sobą pustą bramkę, piłce wystarczy tylko pokazać drogę do siatki.
18. Strzela prosto w golkipera
19. Picrel
#mecz #heheszki #gorzkiezale #pilkanozna #pes #ekstraklasanajlepszaligaswiata #pasta #niebylobomoje #truestory #coolstory
Pobierz TymRazemNieBedeBordo - 1. Ta nudna niedziela
2. Miej ochotę pograć w pese, ciul tam,...
źródło: comment_n5bqWZ0eNttp55qTSfH3cBUNWNW8RUeW.jpg
  • 14
@TymRazemNieBedeBordo: Byłem wielkim fanem pesa od cz nr 4. Potem było raz lepiej raz gorzej ale to co #!$%@? w tym roku to ja nawet nie. Każdy mój strzał to bomba i bramka. Oczywiście pc. Musiałem po latach pożegnać się z piłką kopaną bo fifa zupełnie nie dla mnie.
@TymRazemNieBedeBordo: Tak jak w poprzednich wersjach i #!$%@? 2008 potrafiłem znaleźć jakieś pozytywy to w tym roku #!$%@?łem po ok 15 meczach. Nie wiem jak Ty znalazłeś pozytywy. Ponoć to efekt totalnej olewki pc. Na konsoli niby lepiej to wygląda ale niestety nie próbowałem.
@izsaj: jest dobra, nie najlepsza, ale dobra. moim ukochanym pesem zostanie 5 na wieki i żadna piłka nie zbliży się do niej. fajnie się gra z klepki, arkadowość dodaje dużo do rozgrywki z kumplem przy piwie, ale fakt, jest ociężała, jest input lag. No i przez takie akcje się traci mnóstwo bramek bo nie zdążysz zmienić odpowiendio szybko grajka.