Wpis z mikrobloga

Takie moje c-----e #truestory #coolstory z #webdev

W p---u lat temu jak byłem w podstawówce to mój starszy brat był w technikum. Uczył się robić jakieś proste g---o strony. Jako że byłem trochę ciekawy co i jak to trochę mi pokazał. I zamiast grać w project igi czy inne colin mcrae rally 2 jakoś pomału coś tam się uczyłem.

Później jak byłem w 5 klasie to w szkole o------i jakiś konkurs informatyczny dla 5 i 6 klas. To się zgłosiłem z kolegą jako że do konkursu miały przystąpić po dwie osoby z każdej klasy. Było to chyba przed przystąpieniem polski do UE. To na konkursie mieliśmy zrobić jakaś prezentacje na temat Jewropejskiego Sojuzu. Mieliśmy wykorzystać obrazki i teksty z internetu i jakoś to fajnie zrobić w dowolnym formacie / programie.

Zaczynamy. Wszyscy odpalają jakieś Wordy, PowerPointy czy inne Painty. A ja k---a notatnik. Kolega się pyta Sernik co ty o--------z? Mówię: Johny, zaufaj mi. Konkurenci patrzą się na mnie z uśmiechem jak na jakieś upośledzone dziecko. Normalnie bym się w-----ł ale myślę sobie zobaczymy wy k----e jedne. No i zacząłem sobie pisać. Nauczycielka jak podeszła i zobaczyła że n-------m tak skomplikowany język programowania jak HTML z głowy to ochujała, jak później zobaczyła że wiem nawet że #0000ff to niebieski a #ffff00 to żółty to się jej chyba mokro zrobiło.

O-------m tam jakąś prostą g---o stronę. Z obracającą się flagą UE, z kilkoma zakładkami. Oczywiście nie brakowało takich bajerów jak itd.

Oczywiście konkurencja ocipiała i ja się na nich patrzyłem teraz jak na jakieś upośledzone dzieci.

BEZAPELACYJNE K---A WYGRALIŚMY TEN KONKURS #wygrw
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Ja miałem podobne akcje...
1. W gimbazie był konkurs, nie pamiętam dokładnie jaki temat, ale trzeba było zrobić grafikę, filmik, w zasadzie co się chciało, byle na kompie.
Zrobiłem całkiem niezłą grafikę w PS, ale zająłem 2 miejsce, bo ziomek z pierwszej klasy zrobił filmik, co z tego, że to była jakaś żenada posklejana w Windows Movie Maker, ale filmik...
2. W liceum mogliśmy zrobić stronę na 6. na koniec roku. Zrobiłem
  • Odpowiedz