Wpis z mikrobloga

@znor1006: no cóż, skoro uważa że napromieniowywanie tkanek promieniami X powoduje raka tak samo jak napromieniowanie tkanek promieniami Roentgena to jej prawo do nie bycia taką idiotką jak Ty.
Wszyscy znacie takich internautów. Postępowi, płaczą bo trolle wierzą w płaską Ziemię, nie śpią bo dwie osoby w kraju to kreacjoniści, debili twierdzących, że człowiek nie pochodzi od małpy tylko miał wspólnego przodka...
@schizotypowycynik: e tam. Mammografię preferuje się u kobiet starszych, które nawet nie zdążą rozwinąć ewentualnego raka, jeśli możliwości naprawcze komórek by nie wystarczyły. U młodych wykonuje się USG.
@znor1006: Mammografia - ponieważ, @znor1006 mnie zablokował to tutaj umieszczam komentarz do jego wpisu o tym jaka to mammografia jest cudowna i jakimi debilami są ci co myślą inaczej ;)

"w styczniu Szwajcarska Rada Medyczna wydała swój raport dotyczący przesiewowych badań mammograficznych. I uznała, że ich dłużej nie zaleca"

Dr Peter Juni, członek Rady, powiedział wtedy, że "mammografia nie zmniejsza śmiertelności z powodu raka piersi, za to zwiększa liczbę fałszywych pozytywnych
Chyba usunę w końcu moja znajomą z facebooka, wpierw szczepionki teraz mammografia, sama


@znor1006: to o mammografii przyczyniającej się do raka to faktycznie jakiś #rakcontent - ale znajomy lekarz kiedyś mi tłumaczył, że mammografia jest po prostu bardzo mało precyzyjnym badaniem i daje bardzo dużo "false positives" - co przynosi więcej szkód niż pożytku...