Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #bmw #mercedes #audi #lexus

który samochód najbardziej udany? Najwazniejsza rzecz w takim samochodzie to bezawaryjność i rozsądne ceny części (wiadomo, że będą drogie ale żeby nie były z kosmosu). Silniki V12 raczej odpadają. Jakieś w miarę rozsądne V8.

Pytam czysto teoretycznie.

Wiadomo, że Lexus będzie trwały, ale z tego co czytalem ceny części zabijają. Tyle wiem. Z resztą to czynienia nie miałem.

Co byscie wybrali?

  • Mercedes-Benz W140 23.2% (26)
  • BWM e38 33.9% (38)
  • Audi A8 1gen 15.2% (17)
  • Lexus LS 2gen 27.7% (31)

Oddanych głosów: 112

  • 9
@MercedesBenizPolska: Każdy to segment premium i utrzymanie każdego to będzie niezły wydatek, pytanie też co oznaczają ceny z kosmosu. Ja mam Forda, dość rzadki model ale to nadal Ford, wydawało się że koszt utrzymania nie będą bardzo wysokie. Życie pokazało że dzięki super hiper duper rozwiązaniom w tym modelu np tuleja wahacza kosztuje nie 30 zł a 120, wymiana nie zajmuje godziny tylko trzy i kosztuje tyle co sama część.

Także
@MercedesBenizPolska: Wszystkie są udane, a który wybrać to kwestia gustu.
Ja bym się mocno zastanawiał między E38 a W140. Tzn. jeśli bym miał spory budżet, brałbym E38 z końca produkcji, bo to samochód nowocześniejszy, niż starszy konstrukcyjnie W140. Lexus mi się kompletnie nie podoba pod względem stylistyki, a Audi... Audi też ;)

edit: właśnie się zorientowałem, że odpowiadam na wpis sprzed dwóch dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)