Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy czy ja kiedykolwiek będę szczęśliwa? Coraz częściej w to wątpię. Mam 23 lata, moje życie to ciężkie studia, potem praca, a potem siadam z kartką i maluję albo gram na gitarze. Chyba mój błąd wynikał z tego, że przez cały okres edukacji praktycznie nie nawiązywałam kontaktu z mężczyznami, przeprowadziłam się do stolicy w liceum, mieszkałam sama ze starszą siostrą, ale przez w tym czasie dobrałam sobie spokojne towarzystwo i nie imprezowałam nic a nic, poznałam mało ludzi. To samo jest na studiach. Lubię moich znajomych, nie chcę ich zostawiać. Każde wakacje to praktyki, najczęściej zagranicą, tam też jeżdżę sama, przez 3 miesiące praca po 10-11h dziennie, w weekendy zawsze staram się zwiedzać wtedy i też w sumie nie poznaję ludzi.
Wydaje mi się, że nie jestem tak tragicznie brzydka, jestem szczupła, ćwiczę, ubieram się normalnie, zawsze delikatny makijaż. Nikt nigdy do mnie nie zagadał, nie chciał się umówić, nawet na studniówkę poszłam sama.
Chciałabym mieć kogoś kogo bym kochała, o kogo bym mogła dbać, kto by mnie kochał. Chciałabym móc komuś upiec ciasto, żeby powiedział 'Dziękuję kochanie, uwielbiam jak mi pieczesz'. Chciałabym móc się do kogoś przytulić, chciałabym kogoś pocałować, bo tego też jeszcze nigdy nie robiłam. Byłabym dobrą dziewczyną, naprawdę. Jak to piszę to płaczę nad moim beznadziejnym życiem, które sama sobie zgotowałam.
#niebieskiepaski #rozowepaski #tfwnobf #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas na frazes: jeśli nie będziesz sama ze sobą szczęśliwa, nikt ci nie da szczęścia.


@shelob: to się niestety odnosi głównie do facetów, kobiety mają większą potrzebę posiadania partnera, silny instynkt macierzyński, rzeczy takie jak kariera co prawda mogą dawać złudzenie szczęścia ale to minie, fakt w jej wieku to ma jeszcze trochę czasu i nie ma co się spieszyć, może dalej rozwijać pasje i zagłuszać tym chemię w mózgu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A mnie się znów przykro robi, jak czytam o takich smuteczkach. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Uszy do góry, jeśli nie na żywo, zawsze możesz pogadać z ludźmi z internetów. Mirko jest jak koszyk pełen owoców - czasem trafi się jakiś zgniły, jednak jest szansa, że uda Ci się wyciągnąć jakiś smakowity kąsek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tu jest tylu chętnych, że
  • Odpowiedz
@Bambro: E tam, to prawda że większość kobiet pragnie dzieciaka i rodziny, ale to nie jest zdrowe jeśli facet jest dla kobiety jedynym źródłem szczęścia. Czasem się nie trafia na odpowiednią osobę całe życie - czy to znaczy że całe życie kobieta musi być nieszczęśliwa, albo gorzej: wziąć pierwszego lepszego patola z brzegu? Trzeba czerpać radość z tego co się ma albo dążyć do tego, co możesz sobie dać tylko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam wrażenie, że ulegasz typowemu poglądowi zakorzenionemu w dużej części Polaków - o Boże, 23 lata, to już starość, szybko mąż, dzieci i dom. Skoro tyle bywałaś zagranicą, spójrz na tamtych ludzi. Większość z nich o ustatkowaniu się zaczyna myśleć dopiero koło 30. Masz DOPIERO 23 lata, skończ studia, znajdź pracę, osiągnij coś, a miłość sama w końcu przyjdzie. I nie czekaj na nią rozpaczliwie, bo popełnisz ten sam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No to skoro już mirki Ci się oświadczyły, to teraz masz w czym wybierać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to masz dopiero 23 lata, jeszcze mnóstwo życia przed tobą. Może powinnaś trochę wyluzować, zamiast trzech miesięcy praktyk weź dwa, a jeden zrób sobie wypoczynkowy. Szukanie partnera na siłę tylko Cię rozczaruje, takie rzeczy zazwyczaj przychodzą niespodziewanie. Tylko jak już spotkasz jakiegoś wymarzonego amanta,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a może olej to wszystko, miej w------e? Tez kiedyś mialem okres, ze hurr muszę mieć rozowego, niby dobry okres bo co poznałem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°),ale na dluzsza mete to męczy. Polecam jakieś hobby, zajecie i tyle. Czuć od Ciebie desperacje i parcie na zwiazek
  • Odpowiedz
J: Wydajesz sie byc najnormalniejszą dziewczyną ma świecie, taką, której podświadomie pragnie kazdy mężczyzna. Taką, która jest oparciem i radością. Nie zmarnuj sie dla byle kogo, jesteś wspaniała. Szkoda, ze jestem juz zajęty ;)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
Anon: wrzuć jakąś fotkę, to ocenimy ;)

A zdajesz sobie sprawę, że mężczyźni nie oceniają tak kobiet, jak kobiety mężczyzn? Że "zbyt dobre" studia mogą być tylko minusem, bo żaden mężczyzna nie chciałby, żeby kobieta była od niego mądrzejsza (nawet na papierze) (a i dziewczyny nie chcą głupszych od siebie).

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz