Wpis z mikrobloga

@Cyganeczka: Tak ich dobrze znasz, to sama powinnaś wiedzieć jaki DROBIAZG ich ucieszy. Próbujesz się bronić odwracając kota ogonem i atakując wszystkich, których odpowiedź ci nie przypasowała. Puknij się w czółko i albo przyjmij co się pisze albo nic nie pisz, bo ból dupy masz ogromny. Według mnie też do dupy takie prezenty. Wystarczyłoby to, że przypilnujesz dzieci.
@Cyganeczka
@paziu
@Iudex
@chromatografia
@PurpleHaze
@where_is_jessica_hyde

#!$%@? XD

To tylko prezent a ból dupy jakby chciała jej męża odbić XD

#!$%@?ło się ludziom ostro w głowach XD
Idę o zakład że jakby facet kupował coś koledze z takiej samej okazji to by był chwalony na milion różnych sposobów.

idę kupić kumplowi VIPa hehe ma rocznicę ślubu więc trzeba mu dać prezent i razem uczcić ten dzień

o #!$%@? ale z Ciebie zajebisty
@Gruszka1992:

#!$%@? XD


Milo mi - PurpleHaze

Wskaz no mistrzu cietej riposty i (jak mniemam) mistrzu czytania ze zrozumieniem tekstu, lub jak kto woli bialy rycerzu. W ktorym z moich wpisow w tym watku, zauwazyles moj rzekomy bol dupy w temacie dawania prezentu na rocznice slubu znajomym. Gdzie w czambul potepiam ten pomysl i/lub wysmiewam go?
@Cyganeczka: Beka z wykopków, zero empatii a przede wszystkim - znawcy netykiety. I bankowo wszyscy widza, jakie masz relacje z nimi ;).

Ja bym kupil 2 szkla TeKu, dla pani piwo typu Kriek a dla pana typu Stout!