Wpis z mikrobloga

  • 0
@paziu tym samym każda okazja tez jest dobra. Pozatym zobowiązała się zostać z chłopakami (4 miesięczne blizniaki) żeby mogli iść chociaż na randke
  • Odpowiedz
to z takich okazji sie kupuje komus prezenty?


@paziu: Tylko, jeśli para urządzą z "takiej okazji" przyjęcie, co w sumie często się zdarza, nawet ostatnio byłam na uroczystym obiedzie z okazji okrągłej rocznicy rodziców TŻ.

@Cyganeczka: Organizują coś, czy tylko idą na randkę, a Ty zajmujesz się bliźniętami?
  • Odpowiedz
@paziu: No ja też nie słyszałam, ale w sumie może mają jakieś nawet małe spotkanie małżeństwo i np. świadkowie (poza oczywiście randką samych zainteresowanych ;) ). To wtedy wiadomo, żeby z pustymi rękami nie przychodzić. Ale jeśli nie, to dawanie prezentu byłoby bardzo dziwne.
  • Odpowiedz
  • 0
@chromatografia
@paziu to są bardzo dobrzy znajomi mieszkamy w sumie drzwi w drzwi. Pozatym nie pytam o coś wystawne go tylko jakaś #!$%@?. Przyjaźnie się z tą dziewczyna więc che sprawić jej przyjemność bo wiem ze lubi takie rzeczy;) po prostu.

Ja wiem, że wam trudno ogarnąć że ktoś dla kogoś może być po prostu miły.... tylko żeby Wam żyłki z zazdrości nie pekly
  • Odpowiedz
@chromatografia: daleki jestem od stygmatyzowania postawy opki, krzywdy nikomu nie robi. po prostu zdziwilem sie dosc mocno, ze niektorzy traktuja takie rocznice jako okazje do wreczania komus prezentow.

edit:

Ja wiem, że wam trudno ogarnąć że ktoś dla kogoś może być po prostu miły.... tylko żeby Wam żyłki z zazdrości nie pekly

o, juz sie zesrala xD
  • Odpowiedz
Ja wiem, że wam trudno ogarnąć że ktoś dla kogoś może być po prostu miły.... tylko żeby Wam żyłki z zazdrości nie pekly


@Cyganeczka: To, co planujesz, jest zwyczajnie niestosowne, a nie miłe. Pierwsza rocznica to bardzo intymna okazja i wpieprzanie się w nią osób trzecich nie jest dobrze widziane.
Także zdecydowanie nie mam czego zazdrościć, bo jakby mi sąsiadka przyszła z prezentem z okazji prywatnej rocznicy mojej i niebieskiego,
  • Odpowiedz
@Cyganeczka: zapytalas o cos, bez wiekszego opisu wrecz jednozdaniowo. Ludziska na mirko sie dziwia, czemu i po co, sugeruja ze to jest taki sredni pomysl. Bo nie raczylas napisac nic wiecej o calej sytuacji, jaki kontekst itd...
Po czym ty pelna glorii i chwaly kazesz jednemu nie #!$%@? sie, a reszcie zarzucasz w malo wysublimowany sposob zazdrosc, pekanie zylek i brak empatii.

A teraz zastanow sie kto tak naprawde tutaj
  • Odpowiedz
  • 2
@chromatografia współczuję Ci zatem że nie masz wogole się po prostu dobrych ludzi.
Co do "wpieprzania się osób trzecich" to sama jej zaproponwalam ze zostane z dzieciakami na co zareagowała mega entuzjastycznie. I od razu planowała co robią z chwilą wytchnienia....
  • Odpowiedz
@chromatografia:
@paziu:
@Iudex: wam to chyba zazdrość dupe ściska XD Dziewczyna pyta o pomysł na prezent, ale oczywiście wykopki nie przepuszcza takiej okazji, trzeba się #!$%@? do czegoś. Skoro się przyjaźnią to co za problem dać prezent? I w ogóle co to za stwierdzenie, że to taka intymna sprawa lol. Przecież nie brali ślubu w tajemnicy. Ja bym się ucieszyła z prezentu z takiej okazji.
Na
  • Odpowiedz
  • 0
@where_is_jessica_hyde wiesz co wlasbie doszlam do tego wniosku bo tu tylko ludziom dupy pękają jak ktoś ma lepiej. A sami uważają się "lepszych" i "madrzejszych" nie pytalam czy tylko jaki prezent a to jest różnica. Czytać nie umieją
  • Odpowiedz