Wpis z mikrobloga

O żesz...Dwa materiały TVN24 o Wiplerze i Republikanach. Niech ktoś mi powie, że to jest obiektywne dziennikarstwo. Od doboru muzyki, kadrowanie, ujęcia, porównania do Republikanów w USA(?) i komentarze wszystko, żeby przedstawić w gorszym świetle. Choć Wipler też przypalił z tym Macierewiczem.

Kręta kariera Przemysława Wiplera - pomijam niewiedzę autorki na temat powiązań Platformy z UPRem w 2001 roku, podobnie Pitery z tym środowiskiem.

Streżyńska u Republikanów: czuję misję - i to podsumowanie: "i w sferze ideałów pewnie pozostanie".

Jak coś ma się zmienić w tym kraju, jeżeli każda nowa inicjatywa, obywatelska, społeczna czy polityczna, jest na miejscu dyskredytowana i przedstawiana wyłącznie w świetle celów politycznych, partyjnych zamiast społecznych, ekonomicznych czy obywatelskich. Żeby nie było nie tyczy się to tylko Republikanów, bo podobnie było ze Stowarzyszeniem Kalisza chociażby. Wiem, że podchodzi to pod lekki #boldupy, ale denerwuje mnie takie coś :/ Jednak Mariusz Max miał rację z tym dziennikarstwem wczoraj :P

#polityka #gospodarka #republikanie #tvn24 #media
  • 9
  • Odpowiedz
@SirBlake: Taa, a jak ja mówię o wybiórczości podawania informacji albo manipulowaniu nimi, to się ze mnie śmieją że wszędzie widzę teorie spiskowe. Na wypoku też.
  • Odpowiedz
@SirBlake: oglądałem to wcześniej i też miałem takie same wrażenia. To wmawianie, że Wipler zmienia cały czas poglądy, znów te zmanipulowane wypowiedzi o przedszkolach albo te wnioski.. ehh.
  • Odpowiedz