Wpis z mikrobloga

@Elec: w sumie to cwiczenie postaci na rankedach ma sens, bo meczuje cie z przeciwnikami na twoim poziomie - problem jest kiedy faktycznie je tylko probujesz i po udanym 0/10 stwierdzasz "niee, to nie jest postac dla mnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Elec: ja nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ty wrzucasz tu takie skriny XD przecież skerować gre na takim elo można ap nami na midzie albo jakimś mega troll pickiem xD jak chcesz tryhardować to pickujesz swoją najlepszą postać ale w twoim przypadku to bym poćwiczył podstawy tej gry bo twoje ilości cs dają raka
@fbkq: Jedna gra sprzed 8 miesięcy gdzie się nafeedowałeś (patrząc po statach adc i topa ksując na potęgę) championem z 56% banrate. No #!$%@? gratuluję xD Postawić ci pomnik?

Zagraj tą nami normalnego drafta i carruj, w innym przypadku eot.
@Elec: sory, nie robie skrinów po każdej grze jak ty żeby wypłakać się na mirko że jestem gównem i nie umiem skerować gry xD ksując na potęgę? co to jest ks? silvery w takie rzeczy jeszcze wierzą? co ma banrate do tego którą postacią gram? :D mainuje rybaka odkąd wyszedł i żeby wygrywać rankedy na swoim elo pickuje go bardzo często, ty za to bierzesz coś o czym nie masz pojęcia,