Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, wszystkiego czego się chwytam w moim życiu zawodowym mnie nuży i nudzi. Nie dla mnie zawód po kilku latach zgłębiania wiedzy i rozwoju w danej branży,
Rozumiem przed studiami, w trakcie studiów nie wiedzieć co się w życiu chce robić. No ale #!$%@? nie w wieku 30 lat.
Żona i dzieciak na karku a ja dalej nie wiem co bym chciał robić. Mam już 3 zawód którego się nauczyłem w 70% i jestem praktycznie pewny że to nie to.
Lata lecą... Jak tak dalej pójdzie to zostanę 40 letnim przegrywem, który umie wszystkiego po trochu a tak na prawdę gówno umie.
Poradźcie jak odnaleźć pracę pasję lub chociaż zawód który dobrze zapłaci a nie będę się musiał #!$%@?ć.
Amerykańskie książki o sukcesie i wyznaczaniu celów są gówno warte.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
OP: @bartez_94: Mógłbym się nauczyć, tylko pytanie czy znowu nie wykończy mnie nuda przy tej pracy? Żeby osiągnąć coś od zera pewnie ze 2 lata nauki i pracy za frajer a ja mam rodzinę na utrzymaniu. Którą i tak za późno założyłem.... Dopiero co ślub brałem. Myślałem, że coś osiągnę do 30. A tak jestem zwykłym sebixem przeciętniakiem, Nikim i nic nie osiągnąłem. Nie mam własnego domu. Mieszkam z teściami.