Wpis z mikrobloga

Mam polsat cyfrowy już ze 5 lat. Mam... bo tata ogląda, a ja korzystam czasami z HBO GO. Po mojemu telewizor mógł by nie istnieć. I dzwoni do mnie ktoś cały czas bo się umowa kończy. I teraz ogień...

Dagmara: Halo Panie Anonie czy wie Pan, że się umowa kończy?
Anon: Wiem... już ktoś dzwonił do mnie 8smy raz, a ja nie mam czasu wysłuchiwać listy kanałów których nie znam i nie będę oglądać.
...
Anon: A co się stanie jak nie przedłużę umowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dagmara: Będzie Pan mieć tak jak dotychczas najwyższy pakiet za te same piniendze - nic się nie zmieni poza... okresem wypowiedzenia umowy 1 miesiąc. No ale przedłuszzzzz Pan!
Anon: No i #!$%@? pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a... że tak głupio zapytam to jak przedłużę to co dostanę od was? Ile mniej będę płacić?
Dagmara: Damy Panu nowy dekoder...
Anon: Mój jest ok.
Dagmara: Damy Panu dostęp do Euro...

No #!$%@? strzał w dziesiątkę. Podziękowałem. Zapomniałem tylko powiedzieć, że #!$%@? mnie to euro i czy nie strimują meczów w dote czy coś...
A tata euro też wbite. Wie kto to Lewandowski, a tak to AXN.

Telewizja się kończy. Co mnie cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I w ogóle co oni #!$%@? wszyscy mają z tymi umowami na 28 miesięcy. A może na 30 lat mam polsat se jebnąć razem pod hipoteke? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyznaniezdupy #cyfrowypolsat
  • 4
@bartmil555: przerabiam podobne akcje z netia, taki sam net ew 2mb wiecej i nowy dekoder za 1zl, zawsze namawiaja, mowie 100 razy zeby #!$%@? bo glowe zawracaja i jak nie przestana dzwonic to 30dni i nie maja klienta to jeszcze mi mowia ze to zyciowa szansa, te same warunki i umowa na 2 lata ale nowy dekoder.

Znajomy mial jeszcze lepiej ma chyba w plusie abonament wszystkie pol za free i
@bartmil555: Przy przedłużeniu spokojnie możesz dostać umowę na 15 miesięcy, w tym 5 darmowych. Jeżeli bardzo się postarasz to nawet na 12 miesięcy, w tym 5 darmowych. Podstawą takiej oferty jest wcześniejsze wypowiedzenie umowy. Skoro masz pakiet Premium to 89zł*5=445zł oszczędności. Więc chyba warto przedłużyć?