Wpis z mikrobloga

Zna ktoś jakiegoś dobrego i taniego elektronika samochodowego, ewentualnie mechanika bądź po prostu osobę zajmującą się car audio we Wrocławiu? Odłączyłem w aucie akumulator i niestety muszę podać kod, którego oczywiście nie mam. Możliwe jest rozkodowanie, ale potrzebne jest wylutowanie kostki pamięci EEPROM i odczytanie odpowiednich rejestrów tej pamięci za pomocą programatora PIC (którego nie posiadam, a którego koszt oscyluje w okolicach samego rozkodowania przez profesjonalistę). Auto to Seat Leon 1M, a radio to Aura CD.
Zależałoby mi żeby zmieścić się w kosztach tego tak w okolicach 60 zł.
A może ktoś ma odpowiednie narzędzia i chciałby się tym zająć za opłatą oczywiście?
#wroclaw #motoryzacja #elektronika #caraudio
  • 9
@przech: Próbowałem, ale niestety do tego modelu nie da się wygenerować kodu z numeru seryjnego. Jedyne rozwiązanie, to odczytanie z pamięci. Ale dziękuję za sugestię ;)
Dziękuję, @kamil3232 za zainteresowanie, ale trochę mi zależało na czasie i przejeżdżałem niedaleko, tam gdzie wskazał @Unknownd i podjechałem do tego zakładu. Miły Pan rozkodował radio w 15 minut za jedyne 40 zł, także jakby ktoś potrzebował takiej usługi, to szczerze polecam. Zakład nazywa się "Car Code" i dokładny adres to Paczkowska 26/17 i znajduje się wewnątrz tego podwórka.