Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Głupie pytanie...
Mam zamiar się oświadczać, a w tym celu potrzebuję pierścionka - ale nie wiem jaki rozmiar palca ma moja luba. Innej biżuterii nie nosi, koleżanek bardzo nie ma żeby ją podpytały... No lipa straszna.
Ale wpadłem na pomysł użycia trytytki jak będzie spała - lekko zacisnę jej na palcu i sprawdzę jaki ma rozmiar. Czy to ma szansę działać? :v tak, wiem, że nie mogę zacisnąć za mocno xD

a jak ktoś uważa, że trytytka to kiepski pomysł, to proszę o porady :D

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Głupie pytanie...
Mam zamiar się o...

źródło: comment_Sb0lZ3VdxveP8Gt3vj2hwfYag7yF5oUG.jpg

Pobierz
  • 30
Anon: Nie wczuwaj się za bardzo. Ja tez nigdy nie nosiłam pierścionków, zawsze mi przeszkadzały, miałam wrażenie, że pace mi od nich puchły. Zaręczynowego i obrączki też nie noszę. W razie czego można dać do zwężenia czy poszerzenia.
A tytka ja obudzi na 100%

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: pomysl @pokaze_ci_puszke_kekeke wydaje mi sie dobry, aczkolwiek sprytnie to musisz rozegrac (palec gdzies w srodku pomiarow). Druga opcja: kochanie, a coi myslisz zebysmy nosili taka sama bizuterie? Na przyklad niesmiertelniki. Albo obraczki. Fajny wzor znalazlem/wymyslilem (i tu sie przydaje wspolna zajawka, np motocykle - sama nosze opone na palcu;)). I tu robisz oficjalny pomiar palca "jak cos znajde fajnego to od razu bede zamawial"
@Stah-Schek: Przecież i tak się domyśli... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja miałam takie plastikowe próbniki rozmiarów, kiedyś dałam niebieskiemu, żeby miał, jak przyjdzie co do czego. Zgubił xd ale z rozmiarem prawie trafił, jak przyszło co do czego;)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie uzywaj trytytki xD obudzi ja i pewnie nie będzie chcialo zejsc xD znajdz kawalek jakiegos elastycznego drucika ( nie wiem skad ludzie biora takie rzeczy, i mnie jest w tej jednej kuchennej szufladzie w ktorej jest wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i drucik owin i zanies do jubilera