Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Głupie pytanie...
Mam zamiar się oświadczać, a w tym celu potrzebuję pierścionka - ale nie wiem jaki rozmiar palca ma moja luba. Innej biżuterii nie nosi, koleżanek bardzo nie ma żeby ją podpytały... No lipa straszna.
Ale wpadłem na pomysł użycia trytytki jak będzie spała - lekko zacisnę jej na palcu i sprawdzę jaki ma rozmiar. Czy to ma szansę działać? :v tak, wiem, że nie mogę zacisnąć za mocno xD

a jak ktoś uważa, że trytytka to kiepski pomysł, to proszę o porady :D

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Głupie pytanie...
Mam zamiar się o...
źródło: comment_Sb0lZ3VdxveP8Gt3vj2hwfYag7yF5oUG.jpg
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób jak człowiek i kup na mniej więcej. Tylko się zapytaj o ile można zrobić korektę. Nawet 3 rozmiary potrafią zmniejszyć/zwiększyć i u normalnych jubilerów jest to bez dodatkowych opłat. Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to polecam wyjść do jubilera a nie pytać na mirko.
@AnonimoweMirkoWyznania: idz do jubilera i jemu zadaj pytanie jak po kryjomu wziac miare z palca, mysle ze oni najlepiej wiedza jak to zrobic. Ew popros jej kolezanke, jakas musi miec, niech wezmie na spotkanie z nia jakis swoj pierscionek i poprosi ja o zalozenie bo chce zobaczyc jak wyglada na innej rece.
@AnonimoweMirkoWyznania A jest sens kupowania pierścionka komuś kto nie nosi nic na palcach?
Dla mnie trochę bez sensu.

Ja np. pierścionków nie noszę i pierścionek zaręczynowy mi się nie widzi, bo byłaby to kasa wydana na coś, co pewnie założona 5 minut w trakcie oświadczyn i nigdy więcej.

BTW, nie znam rozmiaru pierścionków żadnej mojej koleżanki i z tego co wiem one też nie znają rozmiarów innych koleżanek...