Wpis z mikrobloga

Dzisiaj szedłem sobie obok UP we Wrocławiu i pewien pan, przebrany za bezdomnego, rozdawał takie oto "ulotki" (zdjęcie poniżej).

Mam słaby aparat, więc przepisałem treść (pisownia bez zmian!):

Książęta i Księżniczki ratujcie naszą Ojczyznę Polski. Zdobądzcie włądze przez Organizację Mądrości, podpisz ją z Dowodu. Wprowadzcie darmowy ruch materii. Koło napędzające agregaty prądotwórcze ekologiczne. Rząd kupuje elektrownie atomowe za 100 mld. zł z odpadami śmiertelnymi. Po owocach ich poznacie powiedział Jezus. Wiec w dniu 15.06.2013 o godz 19 ul. Bujwida międz Kretką, Ołówkiem, a Carrafarrem. Zaprasza Prezydent Panstwa Ziemian. Chcę jednoczyć narody świata. Otrzymać Galaktykę, którą też Bóg chcę dać. Jak powiedziała jego delegacja 3 Bogów w koronach, przekazuje Zenon <..> Pies bardziej kocha człowieka, niż człowiek Pana Boga. Z 50gr w ustach swej paszczy przebieg z Bydgoszczy do Wocławka. Kupił w Kiosku gazete dla oficera, 25 lat temu i przyniósł swojemu Panu. Studenci nie raczą wstąpić pare kroków do Xserowni przy <..> Ażeby dowiedzieć się co im chcę dać Pan Bóg? Złożyli swój podpis, jak postępowi ludzie.


Nie wiem czy to jakaś reklama tej Xerowni czy coś, jeśli tak to wg mnie kiepska. Dla mnie brzmi jak "Hemoglobina, taka sytuacja.."

Może ktoś wie o co tu chodzi??

#wroclaw #wtf #dziwniludzie #wtfcontent #kiciochpyta #niewiemjaktagowac
Pobierz Muszalski - Dzisiaj szedłem sobie obok UP we Wrocławiu i pewien pan, przebrany za bez...
źródło: comment_D3wRg6qkmtAotpzqEgG9kcWsTGxsB2m9.jpg
  • 18