Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Mircy wiedzą, ale w całej Polsce są rozstawiane tego typu znaki. Wieszczą wojnę i każdy kto ma odrobinę pojęcia o nich, ten wie co się kroi. Nie, nie jest to związane z Anakonda 2016 (zaczęto je montować dopiero w okolicach 10 czerwca), a transporty miały miejsce już od zeszłego roku (Dragoon Ride i inne) #anakonda2016 #torunskiemanewry
#ukraina #polska #wojna #wojsko
world - Nie wiem czy Mircy wiedzą, ale w całej Polsce są rozstawiane tego typu znaki....

źródło: comment_hLwcAr2Ca3FNFQIpz8C95mUUIXHfCWMs.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@world: w Mannheim (płd Frankfurtu nad Menem), są już tak stare że po części rdzewieją. Są tam na pewno ok 10 lat a może więcej. Więc wybacz kolego ale prawisz farmazony. Ot po prostu wojsko często przemieszczało się, takie znaki, dotyczące zasad poruszania się transportu wojskowego ciężkiego. Się po prostu montuje.
  • Odpowiedz
@world: na korzyść twojego twierdzenia przemawia też obecna polityka - zaostrzenie przepisów dotyczących aborcji, 500 +, czyli sposób na zwiększenie populacji. tak samo było w innych krajach zaraz przed wojną, np. w Jugosławii.
  • Odpowiedz
tak samo było w innych krajach zaraz przed wojną, np. w Jugosławii.


@oooomakarena: Możesz coś więcej napisać? Jakiś link, publikacja? Dałeś mi ciekawy wątek do analiz.
  • Odpowiedz