Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Mircy wiedzą, ale w całej Polsce są rozstawiane tego typu znaki. Wieszczą wojnę i każdy kto ma odrobinę pojęcia o nich, ten wie co się kroi. Nie, nie jest to związane z Anakonda 2016 (zaczęto je montować dopiero w okolicach 10 czerwca), a transporty miały miejsce już od zeszłego roku (Dragoon Ride i inne) #anakonda2016 #torunskiemanewry
#ukraina #polska #wojna #wojsko
world - Nie wiem czy Mircy wiedzą, ale w całej Polsce są rozstawiane tego typu znaki....

źródło: comment_hLwcAr2Ca3FNFQIpz8C95mUUIXHfCWMs.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@world: Takie znaki zawsze umieszcza się jak jest zorganizowany transport wojskowy, który porusza się po drogach publicznych.
  • Odpowiedz
@world: W sumie to nie wiem o co chodzi z tymi znakami, a ostatnio zauważyłem je na trasie, którą regularnie jeżdżę. Wcześniej ich tam nie było.
@xgor: Możliwe, ale ostatnio widziałem je przed starym, rozlatującym się mostem. Ten most raczej nie utrzymałby ciężaru sprzętu wojskowego...
  • Odpowiedz
Ten most raczej nie utrzymałby ciężaru sprzętu wojskowego...


@qqwwee: Dlatego ten znak tam stoi, te cyferki informują o klasie obciążenia mostu.
  • Odpowiedz
Wieszczą wojnę i każdy kto ma odrobinę pojęcia o nich, ten wie co się kroi.

@world: Śmiechłem jak #!$%@? xD "#!$%@? z aktualną sytuacją na świecie i w Europie, idzie wojna bo rozstawiają znaki"
To mi przypomina te wszystkie miejskie legendy gdzie uprzejmie potraktowany muzułmanin powiedział, żeby tego, a tego nie wsiadać do metra. Ty tak na serio?
  • Odpowiedz