Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak czytam wpisy przegrywow to mam wrażenie ze oni chcą mieć dziewczynę ze względu na seks, drobne czułości i dlatego ze ładna i szczupła jest podniecajaca. Nic poza tym. Żadnych uczuć, miłości, poczucia błogiego stanu jako towarzyszy podczas przebywania z drugą osobą. Czy Wy chcecie dziewczyne dla zaspokojenia samych siebie i dowartosciowania siebie?
Ja nie wierzę w miłość. Znaczy ona może i trwa maks 2 lata, ale powiedzmy sobie szczerze dalsze bycie razem to już tylko przywyczajenie. Każdy zonaty i każda mezatka wam to powiedzą.
Nie lepiej szukać miłości nawet jak będzie trwać tak krótko zamiast kogoś kogo wykorzystać je tylko dla własnych potrzeb?
#przegryw #milosc #kompleksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: ja ciągle żyję dziecinnym przekonaniem, że miłość to wtedy gdy żyjąc próbujesz się postawić w sytuacji drugiej osoby i próbować ją zrozumieć, spróbować czuć to samo, tylko po to, aby móc uszczęśliwić i nie ranić. A sama miłość jest tak niesamowitym uczuciem, że nie sposób tego ogarnąć umysłem, gdy upadasz wiesz, że ta druga osoba złapie cię w przed ostatecznym upadkiem.

W większości jednak widzę, że to polega na tym,
@AnonimoweMirkoWyznania: Może normalne osoby mogą sobie pozwolić na szukanie czegoś więcej ale taki stulejarz co przez okres dojrzewania nie miał żadnej dziewczyny to nie ma tu mowy o jakichś większych uczuciach bo ci ludzie są społecznie upośledzeni, nie nabrali żadnego doświadczenia podczas tego okresu i są mniej gotowi na coś poważnego niż przeciętny gimbus który coś już ma za sobą.
Samotnosc: Myśle że większość chce kogoś mieć, bo są samotni - nie polecam nikomu wracać codziennie do domu z pracy, gdzie nikt na nas nie czeka, ciągle żyjemy w takiej nudnej monotonii, która pcha nas coraz bardziej w depresje, a wyrwać się z tego nie jest łatwo. Seks to tylko dodatek, który powinien zbliżyć do siebie partnerów.

Zrobiłbym wiele, żeby związać się z kobietą, ale jestem nudnym facetem i raczej żadnej
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo podczas dojrzewania normalne odruchy się nabiera w stosunku do kobiet. To jest tak jak z muzykami czy piłkarzami, wszystkie szkoły muzyczne są dla dzieci a piłkarzem profesjonalnym też nikt nie zostanie po którymś tam roku życia.

Niestety wszystkie nasze decyzje były najważniejsze gdy byliśmy dziećmi a dzieci mają #!$%@? na swoje decyzje dlatego można winić tylko rodziców że nie interweniowali gdy #!$%@? z ich dzieci wyrastały.
Krakus: @RedDeadSalvation
@up to jak wytlumaczysz to, ze ja do 23 roku zycia dziewczyny za reke nietrzymalem a w przeciagu ostatniego roku przez neta a potem na zywo (bo mimo wszystko jestem zbyt niesmialy zeby zagadac) poznalem 4 dziewczyny, ktore chcialy ze mna zwiazku i z ktorymi swietnie sie dogadywalem mimo domniemanego uposledzenia funkcji spolecznych? Mimo ze jestem 2/10? Nie siejcie bzdur, skoro sami nie macie lasek to nie mierzcie wszystkich