Wpis z mikrobloga

Poziom trudności dodatku #krewiwino to jest jakaś porażka.
Serca z Kamienia spodobały mi się właśnie dzięki dużej trudności - na trzecim poziomie trudności miałem momentami spore problemy. Skończyłem SzK i zacząłem KiW. I tu zaczyna się dramat. Pierwszy boss - ok, mega trudny nie był, dałem radę z niewielkimi problemami. Drugi boss - tu poszło mi tak łatwo, że zmieniłem poziom trudności na Deathmarch. Porzuciłem główny wątek i zacząłem robić zadania poboczne. W trakcie robienia jednego z nich napotykam Hanzę. Chyba z 30 ludzi i psów tam było. I to co tam się stało to ja nawet nie. Wyobrażacie sobie, żeby jeden koleś(nie jakiś op mag czy coś) zaatakował 30 ludzi i jeszcze wyszedł z tego w jednym kawałku? Śmiech na sali. Potem był jeszcze lider Hanzy, o nim to szkoda gadać, szkoda strzępić ryja...
#rozczarowanie #wiedzmin3
  • 11
  • Odpowiedz
@Kazak77: jedyne co na razie mnie niepokoi to wysoka cena arcymistrzowskiego setu
@Asterling: w podstawce grałem chwilę na Deathmarch i pewnie grałbym tak do końca, gdyby nie to, że po 100h gry po prostu było już nudno i chciałem to ukończyć jak najszybciej
  • Odpowiedz