Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Wam wszystkim !
Przeglądam Mirko już od dość długiego czasu i postanowiłam się was poradzić. Jestem lvl 25, całe życie hetero, byłam z dwoma facetami w sumie na poważnie, seksiłam się z 4, jednego w życiu kochałam tak naprawdę, od 2 lat nie mogę się pozbierać po nim, tęskni mi się za nim, za rozmowami z nim, za seksem z nim, bo wtedy było magicznie, tylko wtedy było fajnie, a teraz nie ma nic, jest szara pustka której nikt nie jest w stanie zapełnić. Jednak wracając do tego co chciałam napisać, przeglądam Mirko, oglądam obrazki dupeczek, laseczek i strasznie mnie to podnieca..(?!?!?!) Zastanawiam się czy szukać przyczyny w braku "magicznego bolca" czy może zacząć myśleć o tym, że a może jednak kręcą mnie kobiety? Jestem rozbita, pomóżcie!

#pytanie #bolec #zwiazki #feels #lostinspace

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 37
Kisnę z panów wyżej xD 25lat i 4 partnerów? SZMATA. Wykop nie zawodzi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do tematu.

Jednak wracając do tego co chciałam napisać, przeglądam Mirko, oglądam obrazki dupeczek, laseczek i strasznie mnie to podnieca..(?!?!?!) Zastanawiam się czy szukać przyczyny w braku "magicznego bolca" czy może zacząć myśleć o tym, że a może jednak kręcą mnie kobiety?


Tożsamość seksualna to nie jest numer buta, ciężko ją jednoznacznie określić i rozgraniczyć. Nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Co się przejmujesz;) fajne cycki nie są złe;) Zresztą, kobieta wydaje mi się ciut bardziej estetyczna seksualnie, to chyba całkiem normalne, że bardziej podniecają dwie babeczki niż dwóch facetów( ͡° ͜ʖ ͡°)
Różowy: Hej dziewczyno, nie ma nic złego w tym. Mnie też podniecają laski. Trochę żałuję, że mając możliwość nie spróbowałam więcej niż jednego liźnięcia.. Dwie okazje, obie bardzo pijane, nie chciałam wykorzystywać tych dziewczyn, a na trzeźwo propozycja już się nie pojawiła.
Jestem w związku, to ten jedyny i już nigdy nie będę miała okazji. Kocham to nie zdradzam, a z kobietą to w dalszym ciągu zdrada. Zostają mi tylko fantazje
13a6dbdd03: @homofobodaktyI: @Mysterii: Nie uważam się ża szmatę i sukę będąc w sumie w dwóch luźnych związkach, ponieważ dążyło to do czegoś więcej, jednak nie wyszło - normalne.
@chromatografia: Może chodzi o to, że "zakazane" kusi? Nie jest dla mnie normalne być less, ani bi, osobiście nie popieram takich relacji, ale coś jest na rzeczy że korci, być może za dużo Mirko :D Zastanowić się też można, raz