Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Wam wszystkim !
Przeglądam Mirko już od dość długiego czasu i postanowiłam się was poradzić. Jestem lvl 25, całe życie hetero, byłam z dwoma facetami w sumie na poważnie, seksiłam się z 4, jednego w życiu kochałam tak naprawdę, od 2 lat nie mogę się pozbierać po nim, tęskni mi się za nim, za rozmowami z nim, za seksem z nim, bo wtedy było magicznie, tylko wtedy było fajnie, a teraz nie ma nic, jest szara pustka której nikt nie jest w stanie zapełnić. Jednak wracając do tego co chciałam napisać, przeglądam Mirko, oglądam obrazki dupeczek, laseczek i strasznie mnie to podnieca..(?!?!?!) Zastanawiam się czy szukać przyczyny w braku "magicznego bolca" czy może zacząć myśleć o tym, że a może jednak kręcą mnie kobiety? Jestem rozbita, pomóżcie!

#pytanie #bolec #zwiazki #feels #lostinspace

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może chodzi o to, że "zakazane" kusi?


@AnonimoweMirkoWyznania: Bez przesady, mamy XXI wiek, kraj w samym środku Europy. Nikt nikomu nie broni homoseksualnych kontaktów. A juz zwłaszcza, co jest notabene bardzo niesprawiedliwe, lesbijskich.

Nie jest dla mnie normalne być less, ani
  • Odpowiedz
I'm : @chromatografia: Ja dokładnie to wiem, wiem też, że to jest całkiem normalne w dzisiejszych czasach, tak jak wiele innych rzeczy, jednak powiem Ci, "bez bicia", że wstydzę się pokazać to, że mogę mieć pociąg też do kobiet. "Less" było akurat literówką :P U mnie to może być kwestią wychowania, że wstydziłabym się spotkać z dziewczyną.. bo u mnie nie jest to w domu propagowane. Nie mam nic do homoseksualnych osób, ale sama się bałabym do tego przyznać .. nie wiem czemu.
Apropo koleżanki z gimnazjum, która się dowiedziała, to to znaczy robić loda, ja też nie wiedziałam i też byłam zdziwiona, ze ludzie to robią :D
Może jednak zostanę w piwnicy, aż bardziej otwarcie podejdę do tego wszyskiego. Może miłość mojego życia się ogarnie i rozwiąże mój mentalny problem ..:c

To jest anonimowy komentarz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z natury kobiety są #!$%@?, wyrachowanymi nie liczacymi sie z nikim i niczym istotami. Płaczące z byle powodu, ale maksymalnie skupione na sobie. Tylko na własnych odczuciach, potrzebach i własnej przyjemności. Mogą dawać dupy każdemu jeśli odpowiednio sobie to uzasadnią. Kobietom, mężczyznom, dziadom, dzieciom, starym, zwierzętom, za kasę, karierę, pozycję, znajomości, bezpieczenstwo w związku, za jakiś interes. Prostytucja tylko ładnie nazwana. Nie mają oporów przed gwałtem, chamstwem, przemocą, kłamstwem, manipulacją, pychą, interesownością. Dla kasy dają sobie nasrać na twarz. Podobnie potrafią zdradzać bez żadnego poczucia winy i nazywać to w jakiś pozytywny sposób np że sie szanują i zostawiają nieudacznika dla zakochanego i dbającego. Lubią się wykreować na lepsze niż są i nazywać zło dobrem, ale tylko w swoim wykonaniu. Innych potrafią skrytykować dosadniej i celniej. Dla innych są surowe, dla siebie wyrozumiałe.

Wychowanie pozwala przytemperować takie zachowania, choć w coraz mniejszym stopniu ponieważ kobiety są wolne.

Mężczyzni sami sobie narzucają zasady i dlatego bycie gejem to dla nich obraza, chcą być inni, wyznaczać luksusy, honor. Dla kobiet to jedna z możliwości ruchania i zdobywania przyjemności niskim
  • Odpowiedz
@testowe53596: Wyluzuj, co się przejmujesz. Nikt nie każe ci chyba wziąć ślub z taką mającą zaburzenia osobowości chorą osobę. A bycie gejem to dla większości obraza bo archetyp prawdziwego faceta to ktoś zaliczający pełno lasek, zwłaszcza taki ktoś, kto zalicza dziewczyny, które potem wychodzą za gorszych od niego, które będą zapewniać swojego męża czy tam chłopaka o wielkiej miłości, a na starość w bujanym fotelu wspominać chwile, jak je rżnął
  • Odpowiedz
@csark: #!$%@? cię to boli czy mam problem? I jeszcze wyśmiewasz? Baba w pełnej krasie.
Jak chcesz pokazać jaka mądra jesteś to nie odnoś się do osoby,tylko zaprezentuj argumenty. Jebią mnie emocje które widzisz, jak agresja. Liczą się fakty i zachowania. Kilka przekleństw i opisanie zachowań powtarzalnych dzisiejszych bab które zostały przytoczone to nie agresja.
Jedyne co potraficie to oceniać innych i jak się ktoś zgadza z waszym światopoglądem to
  • Odpowiedz
I'm : Nie spodziewałam się rozpętać taką burzę emocji @testowe53596, dla mnie to jest zbyt radykalne podejście, każdy może sobie żyć jak mu się podoba, tak jak wspomina @genijuz, nikt nie każe Ci się z nikim takim wiązać. Zawsze możesz poczekąć na jakąś nienaruszoną dziewicę, która nie jest spaczona w żaden sposób, możliwie że mieszka gdzieś w piwnicy i nie ma internetu i na całe szczęscie nie zna dzisiejszego świata...Życzę Ci tego z całego serca ;)
@testowe53596: Jeśli masz problem, to nie wyładowuj swoich frustracji, takimi skrajnymi poglądami, bo to nie ma sensu.. Dzisiejszego świata nie da się zmienić, a jedna osoba która krzyczy nic nie zdziała. Więc musisz się nauczyć żyć wśród tego motłochu "#!$%@?", "szmat", "kobiet z zaburzeniami osobowości" i innych tego typu kobiet jak to określiłeś powyżej..
Wg mnie znów, to faceci nie mają skrupułów, ilu jest takich, że ruchać co popadnie.. ale nie uogólniam wszystkich do jednego typu jak Ty co własnie skwitowałes...
  • Odpowiedz