Wpis z mikrobloga

Nie moja wina że społeczeństwo

nie potrafiło dosięgnąć do władzy

która im się należy


@Jaracz_Joint: Najpierw piszesz ze byla wladza ustanowiona przez spoleczenstwo wiec nie powinno być wykletych. Teraz przylapany piszesz, ze to wina spokeczenstwa ze narzucono mu sila przez nowego okupanta nowa wladze co jest mocno
  • Odpowiedz
@bygsyti: wg pawla wieczorkiewicza , ktorego uwazam za autorytet (w odroznieniu od ciebie) , caly ruch oporu w polsce zrzeszal przez okres wojny ok 600 000 tys ludzi z czego mozesz sobie odjac te pare tysiecy bandziorow z gl al. reszta to byli ludzie scigani po wojnie tepieni zaszczuci
  • Odpowiedz
@wilku88 nie napisałem że została ustanowiona przez społeczeństwo. Tylko że władza jest ustanawiana przez społeczeństwo w takim typie ustroju. Doskonale wiadomo że społeczeństwo miało gówno do gadania tak jak i teraz i równie dobrze teraz może powstać grupa żołnierzy wyklętych wersja upgrade 2.0 i też ich nazwę anarchistami.

Skoro komuniści mieli władzę to byli większością. Proste. Nie moja wina że lud nie potrafił się postawić i przejąć władzy.
  • Odpowiedz
@wilku88 Nie używaj potocznych określeń "bo użyli wojska i sfalszowali wybory" tylko określ czy to były czyny które były zgodne z prawem, jeśli nie to żołnierze wyklęci nie walczyli z komunizmem a z grupą ludzi którzy w sposób okrutny, niewłaściwy oraz bezprawny zarządzali naszym krajem i wtedy można ŻW nazwać bohaterami.

fakty Panie, fakty.

Jeśli działania władzy były zgodne z prawem lub nie zostało wszczęte i zakończone postępowanie orzekające że władza komunistyczna nie działa zgodnie z prawem to o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: czlowieku blagam wroc do szkoly. kompromitujesz sie takimi pytaniami.

zalozmy ze jestes praworzadnym obywatelem , spelniajacym wszelkie powinnosci. razem z toba cala rodzina i sasiedzi. pewnego dnia zjawia sie w twoim domu koles ktory mowi ze masz mubdawac haracz. udajesz sie do miejscowego policjanta a ten ci mowi ze bandyta ma racje i caly posterunek.mu w tym pomoze . teraz sobue to przenies na realia 45 roku.

polecam zapoznac
  • Odpowiedz
@bygsyti: Niedługo dojdziecie do wniosku że właściwie komuna i to jak w 1939 armia rosyjska zajęła nam pół kraju było właściwie spoko. Ehhh lewaki
@Jaracz_Joint: tak, komuniści legalną władzą w Polsce... Może lepiej odstaw palenie na jakiś czas bo wyraźnie ci szkodzi
  • Odpowiedz