Wpis z mikrobloga

@Pszesmiewca: no nie wybuchła. Od kilku lat było wiadome, że wojna wybuchnie. W lato '39 każdy przewidywał, że Hitler w Polsce to kwestia miesięcy, choć spodziewano się początku konfliktu na wiosnę '40.
@NieRozumiemIronii:

no nie do konca. polecam wieczorkiewicza, ktiry dosc ciekawie i burzac twoje mity udowadnia , ze do 39 roku byko dokladnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@bygsyti
Po to jest władza wyznaczona przez społeczeństwo aby nie było takich właśnie wyklętych którzy myślą że są mądrzejsi i lepsi od rządu i mogą robić co chcą.

@Jaracz_Joint:

ze co ???;) po 45 wladza byla wyznaczona przez spoleczenstwo ???;) od 25 lat mozna mowic prawde a ty dalej #!$%@? jak oficjalna propaganda za komuny ?;)
po 45 roku kazde .. KAZDE wybory byly SFALSZOWANE. wszelka opozycja byla mordowana
  • Odpowiedz
@gord0n: Argument emocjonalny. Trochę na poziomie: "czy powiedziałbyś w oczy matce dziecka umierającego na raka że powinna sama płacić za jego leczenie?"
  • Odpowiedz
@gord0n: To będziesz się dalej zastanawiał...


Poza tym... o jakim Ty "kozaczeniu" mówisz? Kozaczeniem to jest to całe frajerstwo mówiące co to by ono nie zrobiło z Arabami/Murzynami/kimkolwiek niepasującym do białego wzorca. Ja wygłosiłem tylko deklarację że chcę żyć spokojnie: dla siebie i na swój rachunek. Jeśli normalność jest kozactwem, to coś jest naprawdę nie halo...
  • Odpowiedz
@gord0n: Najważniejsze że Ty się historii uczyłeś i wyniosłeś z niej tendencje autodestrukcyjne (ja też się uczyłem i wyciągnąłem odwrotne wnioski). Jeśli wierzysz że masz rację, to ją sobie miej. Dalej traktuj mnie protekcjonalnie i idź swoją drogą.

  • Odpowiedz
@wilku88 Nie moja wina że społeczeństwo nie potrafiło dosięgnąć do władzy która im się należy. Podobnie jak teraz. Gdyby całe społeczeństwo się zbuntowało to nie nazwałbym ich anarchistami ale skoro tylko część społeczeństwa miała jakiś problem z panującą władzą to są anarchistami ;-)

Pamiętaj że jak w komunie tak i w demokracji panuje zasada "większości", mniejszość jest niszczona i krytykowana przez większość i nie ważne co było słuszne a co nie
  • Odpowiedz
@bygsyti: ilosc twoich wpisow w tym watku to mega tsunami w porownaniu z moim niby flodem. twoj filmik.ma sie nijak do rzeczywistych badan przeprowadzonych przez historykow. twoja teza o tym ze na powojenne podziemie oraz narodowe sily zbrojne w cxasie wojny , ze to byli bandyci mordujacy swoich rodakow jest idiotyczna, poparta paroma przykladami. w samym nzs bylo ok 500 000 ludzi. w takiej masie zawsze znajda sie jednostki zwichniete
  • Odpowiedz
@muchabzz: Jeśli ktoś mnie wołał, to mu odpowiadałem. Ty chyba 5 razy pod rząd napisaleś do mnie zamiast napisać jednego dużego posta.

A co do reszty... widzę jacy potrafią być Polacy i zwyczajnie nie wątpię że potrafią być agresywni i okrutni. W ramach źle pojętej solidarności narodowej usiłujesz smutną prawdę zwyczajnie zakłamać poczynając od liczebności. Pół miliona? Litości...
  • Odpowiedz
@bygsyti: Chłopcze, idź się pouczyć do kartkówki z pszyry i przestań pisać marne zarzutki na Wykopie. Żołnierze Wyklęci na 100% nie byli przezroczyści i część z nich miała kryminalną przeszłość ale nazywanie ich terrorystami i klasyfikowanie ich wszystkich jako bandziorów to głupota. Może ten komentarz dotrze do twojej martwej części mózgu i przestaniesz "powtarzać sukces" nad "sebixami i prawakami" z Wykopu.
  • Odpowiedz